منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: قیمت های LINK پس از نفوذ صعودی قوی از مرز 7 دلار عبور می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: قیمت های LINK پس از نفوذ صعودی قوی از مرز 7 دلار عبور می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 27 ژانویه 2023، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی نشان می دهد، که حرکت رو به رشد را نشان می دهد، که نشان دهنده مثبت بودن بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته صعودی بوده است. در 26 ژانویه 2023، قیمت از 6.5 دلار به 7.3 دلار رسید. با این حال، پس از مدت کوتاهی ارزش بازار کاهش یافت و مقداری از ارزش خود را از دست داد. علاوه بر این، ChainLink کاهش یافته و به 7.2 دلار رسیده است، فقط به مرز 7.5 دلار رسیده است.

قیمت چین لینک امروز 7.20 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1.23 میلیارد دلار، ارزش بازار 3.65 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 0.34 درصد است. قیمت لینک در 24 ساعت گذشته 4.72 درصد افزایش یافته است.

Chainlink در 10 می 2021 به بالاترین قیمت خود رسید، زمانی که در بالاترین قیمت خود یعنی 52.89 دلار معامله می شد، در حالی که کمترین قیمت Chainlink در 23 سپتامبر 2017 ثبت شد، زمانی که در پایین ترین قیمت خود یعنی 0.126297 دلار معامله می شد. کمترین قیمت از زمان ATH آن 5.36 دلار (پایین ترین دوره) بود. بالاترین قیمت لینک از زمان آخرین چرخه پایین، 9.45 دلار (بالاترین چرخه) بود. احساسات پیش‌بینی قیمت Chainlink در حال حاضر صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع 55 (طمع) را نشان می‌دهد.

منبع در حال گردش Chainlink 508.00M LINK از حداکثر عرضه 1.00B LINK است. نرخ تورم عرضه سالانه فعلی 8.78 درصد است به این معنی که 40.99 میلیون LINK در سال گذشته ایجاد شده است. از نظر ارزش بازار، Chainlink در حال حاضر در بخش Defi Coins رتبه چهارم و در بخش Tokens Ethereum (ERC20) در رتبه هفتم قرار دارد.

تحلیل قیمت 1 روزه LINK/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی خفته را نشان می دهد. قیمت افتتاحیه 7.21 دلار است، در حالی که قیمت بالا به نظر می رسد 7.23 دلار باشد. برعکس، قیمت پایین 7.19 دلار است و قیمت بسته در 7.19 دلار باقی مانده است. بازار ChainLink در حال تغییر -0.29٪ است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد.

تصویر 572
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 63 است که نشان دهنده افزایش بازار ارزهای دیجیتال است. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالاتر از ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد که RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. تسلط فعالیت های خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink به مدت 7 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. به نظر می رسد قیمت افتتاحیه 7.04 دلار باشد، در حالی که قیمت بالا در 7.27 دلار است. برعکس، قیمت پایین 7.03 دلار است که قیمت بسته 7.20 دلار با تغییر 2.22 درصدی مواجه است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال به نظر می رسد روند بازار طی چند ساعت اخیر روند صعودی را نشان داده است. علاوه بر این، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. در نتیجه، مسیر حرکت امروز تغییر کرده است، قیمت شروع به حرکت به سمت بالا کرد و بازار نوسانات خود را باز کرد.

تصویر 573
نمودار قیمت 7 روزه LINK/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 48 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال LINK در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت صعودی تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند افزایشی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از رویکردی خنثی پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای توسعه نسبت به پایان روزافزون بازار نشان می دهد.