منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: طلسم صعودی قیمت LINK را به 7.32 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: طلسم صعودی قیمت LINK را به 7.32 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که جفت LINK/USD در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد. این جفت در چند روز گذشته بالاتر از سطح 7.00 دلار معامله شده است و به نظر می رسد که گاوها کنترل دارند. مقاومت بعدی برای LINK در سطح 7.51 دلار وجود دارد. این یک سطح بسیار مهم است که باید مراقب آن باشید زیرا شکستن بالاتر از این می تواند منجر به حرکت جفت به سمت سطح 8.00 دلار شود. از طرف دیگر، پشتیبانی از LINK/USD در سطح 7.16 دلار وجود دارد. این یک سطح کلیدی است که باید مراقب آن باشید زیرا شکستن زیر این سطح می تواند منجر به سقوط جفت به سمت سطح 7.00 دلار شود.

LINK/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 0.65٪ افزایش یافته است و به نظر می رسد که گاوها کنترل دارند. ارزش بازار به بیش از 3.60 میلیارد دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته بیش از 589 میلیون دلار است.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که جفت LINK/USD در 4 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. این جفت، اوج های بالاتر و پایینی های بیشتری را ایجاد کرده است که یک علامت صعودی است. گاوها پس از اینکه این جفت حمایت در سطح 7.16 دلار یافتند ظاهر شدند. حد بالایی باند بولینگر در حال بزرگ شدن است که نشانه کنترل گاوها است و حد پایین نوار بولینگر صاف است که نشانه عدم کنترل خرس ها است.

تصویر 187
LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است، که نشانه ای از کنترل گاوها است. نشانگر واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که یک علامت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای 1 روز: LINK به سمت بالا حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودارهای 24 ساعته نشان می دهد که LINK/USD حرکت صعودی خود را به دست آورده است، زیرا بازار به بالای 7.51 دلار حرکت کرده است. گاوها توانسته‌اند قیمت‌ها را بالاتر ببرند زیرا به دنبال افزایش قیمت از 7.32 دلار هستند. خرس ها تلاش می کنند از 7.16 دلار دفاع کنند و قیمت ها را پایین بیاورند، اما تاکنون ناموفق بوده اند.

تصویر 186
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

باند بولینگر بالا در 7.51 دلار و باند بولینگر پایین در 7.16 دلار است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. شاخص قدرت نسبی 1 روزه (RSI) روی 52.09 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد. خط آبی MACD بالای خط سیگنال قرمز است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند مثبت کامل پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در جهت مثبت بیشتر دارد. علاوه بر این، بازار نشانه های جزئی برای شکست در روزهای آینده را نشان می دهد. در نتیجه، روند ممکن است معکوس شود، اما گاوها تمام تلاش خود را برای حفظ قدرت خود انجام خواهند داد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.