منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: با از سرگیری روند صعودی، سطوح قیمت LINK دوباره به 7.24 دلار می‌پیوندد.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: با از سرگیری روند صعودی، سطوح قیمت LINK دوباره به 7.24 دلار می‌پیوندد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 23 سپتامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل، به دست آوردن شتاب مثبت قابل توجه، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink در چند ساعت گذشته مثبت باقی مانده است، زیرا بازار کمی بعد شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.24 دلار رسیده است، فقط از مقاومت 7.26 دلاری دور شده است، زیرا بازار در حال حاضر اصلاح جزئی دارد.

ChainLink در چند ساعت گذشته بین دو سطح 6.77 دلار و 7.08 دلار معامله می‌شد تا اینکه ارزش آن افزایش یافت و به بالاترین حد فعلی در 7.24 دلار رسید. انتظار می رود بازار حمایت نزدیک به 6.77 دلار را پیدا کند، زیرا این جایی است که قیمت قبل از شروع به افزایش، مقاومت جزئی پیدا کرد. از سوی دیگر، اگر بازار شروع به از دست دادن ارزش کند و به زیر 6.77 دلار سقوط کند، ممکن است حمایتی نزدیک به 6.64 دلار پیدا کند.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت به 7.24 دلار پس از گردش مالی صعودی ارتقا می یابد

یک روز تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که بازار امروز شروع به نشان دادن پتانسیل صعودی کرده است زیرا بازار پس از یک اصلاح خفیف نزولی روند صعودی خود را از سر گرفته است. ارزش LINK/USD امروز حدود 6.79 درصد افزایش یافته است، زیرا در حال حاضر بازار در این زمان با قیمت 7.24 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته با حاشیه کمی کاهش یافته است، زیرا در حال حاضر 397 میلیارد دلار است. ارزش کل بازار امروز به 3.55 میلیارد دلار افزایش یافته است.

تصویر 289
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

در این زمان اندیکاتورهای فنی بیشتر سیگنال های صعودی می دهند. MACD با نزدیک شدن به خط صفر روند صعودی دارد که نشان دهنده افزایش حرکت صعودی است. RSI در حال حاضر نزدیک به منطقه اشباع خرید است زیرا در 51.56 قرار دارد که ممکن است نشان دهنده یک اصلاح نزولی کوچک در بازار باشد. با این حال، انتظار می رود روند صعودی به زودی از سر گرفته شود. 50-SMA در نمودار 1 روزه بالاتر از 200-SMA حرکت می کند که یک سیگنال صعودی قوی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار ساعتی تحلیل قیمت لایت کوین از خریداران در کل حمایت می کند زیرا قیمت از فشار نزولی نجات یافته است و قیمت امروز صعود خوبی را پوشش داده است. با این حال، سکه در چهار ساعت گذشته اصلاح شده است. در عین حال، خرس ها هیچ آسیب عمده ای وارد نکرده اند و به نظر می رسد شرایط به زودی گاو نر را در دست خواهد گرفت.

تصویر 288
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

50 SMA در حال حاضر 7.02 دلار است و بسیار بالاتر از خط 200 SMA است، در حالی که خط 200 SMA در حال حاضر 6.87 دلار است. RSI ساعتی به 41.72 افزایش یافته است و ممکن است به زودی وارد منطقه اشباع خرید شود. نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارزهای دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کنند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. انتظار می‌رود که در آینده نزدیک به 7.50 دلار برسد، زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می‌کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.