منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: با ادامه حرکت صعودی، قیمت LINK به 7.92 دلار بازگشت.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: با ادامه حرکت صعودی، قیمت LINK به 7.92 دلار بازگشت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink یک روند صعودی عظیم را پس از بازپس گیری گاوها از سطح 7.00 دلار نشان می دهد. مقاومت برای سکه در 7.97 دلار وجود دارد، با این حال، انتظار می رود شکستن بالاتر از این سطح، سکه را به سطوح 8 دلار و 8.50 دلار در کوتاه مدت سوق دهد. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 7.07 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است منجر به فروش به سطح 6.50 و 6 دلار شود.

تحلیل زنجیره‌ای در زمان انتشار با قیمت 7.92 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 12.02 درصد افزایش یافته است، زیرا دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار بیش از 3.89 میلیارد دلار است در حالی که حجم معاملات 24 ساعته کمی بیش از 626 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال قبل از اینکه بتواند به سمت هدف مذکور حرکت کند، احتمالاً در سطوح فعلی ادغام خواهد شد.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: حرکت صعودی قیمت را تا 7.92 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نوسانات بازار را نشان می دهد زیرا قیمت بین محدوده معاملاتی 7.07 و 7.97 دلار در نوسان است. پیش از این، یک موج نزولی قیمت را سرکوب کرد، اما گاوها توانستند آن را بالا ببرند، زیرا قیمت حمایت نزدیک به 7.07 دلار بود.

تصویر 113
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: Tradingview

زمانی که خط سیگنال از بالای خط MACD عبور می کند، MACD حرکت صعودی افزایشی را نشان می دهد. حد بالایی باندهای بولینگر در بازه زمانی مذکور گسترش یافته است، که نشان می‌دهد بازار به زودی در مرحله یکپارچگی قرار دارد در حالی که حد پایین باندهای بولینگر نزدیک به سطح حمایت 7.07 دلار است. شاخص RSI بسیار بالاتر از سطح 50 است که حرکت صعودی در بازار را تأیید می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره زنجیره ای 4 ساعته نشان می دهد که قیمت از شکل گیری کانال صعودی پیروی می کند زیرا اوج های بالاتر و پایین ترین سطح را ایجاد می کند. دارایی دیجیتال بسیار بالاتر از سطح حمایت 7.07 دلار معامله می شود و در حال حاضر با مقاومت نزدیک به سطح 7.97 دلار مواجه است. خرس‌ها ممکن است یک بار دیگر تلاش کنند تا قیمت را پایین بیاورند، اما سطح حمایت 7.07 دلاری احتمالاً علاقه خرید زیادی را در بازار ایجاد می‌کند.

تصویر 114
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: Tradingview

نوسانات نیز در حال افزایش است که نشانه ای دلگرم کننده برای خریداران با توجه به روند قیمت های آتی است. به طور مشابه، لبه بالایی و لبه پایینی باندهای بولینگر از هم جدا می شوند، که نشان می دهد بازار به زودی در مرحله یکپارچگی قرار دارد. MACD در بازه زمانی مذکور نیز نزدیک به عبور از بالای خط سیگنال است که روند صعودی را در بازار تایید می کند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 53.64 قرار دارد و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد بازار فضای کافی برای حرکت بالاتر در آینده نزدیک دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند صعودی قوی را با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت های صعودی دنبال می کند. گاوها در حال حاضر بازار را تصاحب کرده اند و کاهش نوسانات به نفع گاوها است و ممکن است بتوانند قیمت LINK را به طور قابل توجهی افزایش دهند و در کوتاه مدت سطح 8 دلار را هدف قرار دهند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.