منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: افزایش LINK/USD در طرفین پس از عبور دارایی از سطح 26.00 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: افزایش LINK/USD در طرفین پس از عبور دارایی از سطح 26.00 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت جفت LINK/USD روند صعودی داشته است
  • در طول شب ، LINK/USD 25 دلار قبلی را بازبینی و آزمایش کرد
  • تا زمان نگارش این مقاله ، Chainlink در برابر 26.76 دلار در برابر دلار آمریکا معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: بررسی کلی قیمت

در تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink ، قیمت جفت LINK/USD از زمان شکست مقاومت نزدیک به 25 دلار روند صعودی داشته است. قیمت سکه در پایان جلسه دیروز یک مثلث نزولی را به پایین ترین سطح خود رساند و به 23.9 دلار رسید. با این حال ، یک روند صعودی در اوایل صبح شاهد صعود گاوها به بالای 25 دلار بود و ما پیش بینی می کنیم که این روند ادامه یابد و سطح حمایت اصلی بعدی را 30 دلار تعیین کنیم.

به طور کلی ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته و خرس ها پیشرو بازار هستند. کاهش 2 درصدی بیت کوین اتریوم 2.3 درصد و Binance Coin 4 درصد کاهش یافت.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته

قیمت LINK/USD در 24 ساعت گذشته بین 24.60 دلار و 26.56 دلار در نوسان بوده است. این تغییرات بسیار اندک است و نشان دهنده نوسانات کم در بازار است. این تغییر با کاهش حجم معاملات تا 24 درصد همراه شد و به 1.07 میلیارد دلار برآورد شد. مجموع سرمایه بازار تقریباً 11.8 میلیارد دلار پس از افزایش 5/5 درصدی در 24 ساعت گذشته است. بدین ترتیب ، سکه را در 20 آلتکوین برتر CoinMarketCap در رتبه 14 قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink

نمودار قیمت چهار ساعته نشان می دهد که Chainlink در حال آزمایش مقاومتی است که قبلاً در شکست آن شکست خورده بود ، و این نشان می دهد که برای رالی آینده آماده می شوید.

قیمت Chainlink در هفته گذشته پس از تعیین پایین ترین نقطه در 13.4 دلار آمریکا بیش از 100 درصد افزایش یافت. دیروز ، LINK/USD پس از صعود اولیه پشتیبانی از 22 دلار به بالاترین نقطه خود در 27 دلار رسید.

این توسعه قیمت در LINK به این معنی است که گاوها هنوز در کنترل هستند. اواخر این ماه روند صعودی بیشتری وجود خواهد داشت. در طول شب ، LINK/USD مقاومت قبلی 25 دلاری را مجدداً بررسی و مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش کرد.

از آنجا که قیمت به بالاترین سطح خود رسید و سپس قیمت های پایین تر را رد کرد ، ممکن است در 24 ساعت آینده شاهد افزایش قیمت باشیم و ممکن است در هفته های بعد مقاومت قابل توجهی در حدود 32 دلار داشته باشد. تا زمان نگارش این مقاله ، Chainlink در برابر 26.76 دلار در برابر دلار آمریکا معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای
منبع: TradingView

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای

قیمت LINK در تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink امروز صعودی است زیرا اصلاح قیمت مقاومت قبلی 25 دلار یک شبه مشاهده شد و روند نزولی اوایل امروز رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که LINK/USD امروز نیز به روند صعودی خود ادامه دهد و بالاترین رکورد هفتگی را تعیین کند.