منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD پس از به دست آوردن مجدد شتاب مثبت، به بالای 0.4039 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD پس از به دست آوردن مجدد شتاب مثبت، به بالای 0.4039 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که ارز دیجیتال امروز صعودی است و انتظار می‌رود در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد. جفت ADA/USD با افزایش قابل توجهی روبرو شده است، از ابتدای امروز بیش از 5.65 درصد رشد داشته است و در حال حاضر با قیمت 0.4039 دلار معامله می شود. سطح بعدی مقاومت در 0.4094 دلار قرار دارد و اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، طبق تحلیل تکنیکال قیمت می تواند تا 0.404 دلار برسد.

گاوها در 24 ساعت گذشته پیشتاز بوده اند و به همین دلیل است که روند صعودی ثابتی مشاهده شده است. سکه روز خود را با 0.4037 دلار آغاز کرد و توانست به بالای 0.4039 دلار صعود کند، اگرچه دیروز خرس ها کنترل بازار را در دست داشتند و قیمت تا 0.3839 دلار کاهش یافته بود. انتظار می‌رود که ADA به حرکت صعودی خود ادامه دهد و در صورت شکستن این کلید، می‌تواند به بالاترین حد خود برسد، اما قیمت هنوز با 0.4094 دلار که بالاترین میزان سال بود فاصله دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه: ADA با افزایش قیمت بازار در 0.4039 دلار افزایش می یابد.

اندیکاتورهای نمودار 1 روزه نیز صعودی هستند و نشان می دهند که هنوز پتانسیل صعودی بیشتری در سکه وجود دارد. قیمت تا سطح 0.4039 دلار، بالای 0.4 دلار حرکت کرده است، زیرا در نمودار 1 روزه بالاترین سطح را ایجاد می کند. گاوها در طول روز بازار را کنترل کرده اند زیرا قیمت در ساعات گذشته از مقاومت 0.4039 دلار و سطح حمایت 0.3727 دلار عبور کرده است.

تصویر 18
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک همگرایی و واگرایی (MACD) در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و حرکت مثبتی را نشان می دهد که می تواند نشانه ای از پتانسیل صعودی بیشتر برای کاردانو باشد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می‌دهد معامله‌گران در حال حاضر نسبت به سکه صعودی هستند و می‌توانند به افزایش بیشتر قیمت ادامه دهند. ADA در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه (MA) معامله می شود و احتمالا به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: آخرین توسعه

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که معاملات آن به صورت محدوده محدود است و در چند روز گذشته تثبیت شده است. شاخص ها همچنین حاکی از آن است که سکه به زودی از این محدوده خارج شده و به روند صعودی خود ادامه می دهد. جفت ADA/USD همچنین توانسته است از سطح روانی 0.4 دلار عبور کند و اگر بتواند بالاتر از این سطح باقی بماند، گاوها می توانند قیمت را به بالاترین حد خود برسانند.

تصویر 19
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک همگرایی و واگرایی (MACD) نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، در حالی که RSI اکنون بالای 50 است که نشان می دهد سکه در حرکت صعودی است. شاخص میانگین متحرک (MA) نیز یک متقاطع صعودی را نشان می دهد و نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در نتیجه، تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً در آینده نزدیک قیمت‌ها را بالاتر خواهند برد. شاخص های فنی نیز از گاو نر حمایت می کنند. بنابراین، ممکن است انتظار افزایش قیمت در کوتاه مدت را داشته باشیم و سطح 0.4039 دلار به عنوان هدف بعدی باشد، که به نظر می رسد روند صعودی داشته باشد و اگر بتواند از سطح 0.4094 دلار عبور کند، می تواند به بالاترین سطح جدیدی برسد.