منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD قیمت به 0.3207 دلار افزایش یافت که نشان دهنده قدرت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD قیمت به 0.3207 دلار افزایش یافت که نشان دهنده قدرت صعودی است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها روند صعودی ثابتی را ایجاد کرده اند زیرا قیمت ها در دوره 24 ساعته گذشته 0.59 درصد افزایش یافت و به سطح 0.3207 دلار رسید. این نشان دهنده قدرت صعودی در بازار است و نشان می دهد که در آینده نزدیک شاهد افزایش بیشتر خواهیم بود. با این حال، ADA/USD با مقاومت قوی در سطح 0.3256 دلار مواجه است، بنابراین اگر قیمت ها همچنان به افزایش خود ادامه دهند، برای معامله گران مهم است که این سطح کلیدی را زیر نظر داشته باشند. در جهت نزولی، حمایت در 0.3179 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند راه را برای کاهش تا 0.3060 دلار هموار کند.

گاوها توانستند قیمت ها را در عرض چند ساعت از پایین ترین سطح 0.3179 دلار به 0.3256 دلار برسانند. گاوها از آن زمان کنترل خود را دوباره به دست گرفته اند و قیمت ها را بالاتر می برند. ارزش بازار ADA/USD 11.05 میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه 220 میلیون دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 0.3207 دلار می شود

بازار تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در هفته گذشته تا حدودی تثبیت شده است و قیمت ها بین 0.3052 تا 0.3256 دلار متغیر است. با این حال، با توجه به روند صعودی قوی، که امروز شاهد آن هستیم، به نظر می رسد که گاوها در روزهای آینده به افزایش قیمت ها ادامه خواهند داد. برای رسیدن به این هدف، آنها باید بر مقاومت در سطوح کلیدی مانند 0.3256 دلار و 0.33 دلار غلبه کنند که راه را برای سودهای بیشتر هموار می کند.

تصویر 61
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور فنی یک روزه برای بازار کاردانو یک روند صعودی را نشان می دهد زیرا خط MACD در بالای خط سیگنال معامله می شود. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 39.68 معامله می شود و هیچ نشانه ای از شرایط خرید یا فروش بیش از حد را نشان نمی دهد. میانگین متحرک ساده 50 روزه برای بازار در سطح 0.3204 دلار پشتیبانی می کند در حالی که میانگین متحرک ساده 200 روزه مقاومت بازار را در سطح 0.3203 دلار ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت 4 ساعته: گاو نر در کنترل بازار

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار 4 ساعته، ADA/USD در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می‌شود، زیرا قیمت‌ها پس از رسیدن به حد بالایی کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 62
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

منحنی RSI در حال حاضر روی 58.33 معامله می شود و هیچ نشانه روشنی در مورد جهت بازار ارائه نمی دهد. اندیکاتور MACD نیز نزدیک به خط صفر معامله می شود که نشان می دهد در حال حاضر روند مشخصی در بازار وجود ندارد. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند که نشانه تثبیت بیشتر در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که انتظار می رود قیمت ADA به حرکت صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. هدف بعدی گاوها 0.3256 دلار است و حرکت بیشتر از این سطح ممکن است قیمت ها را به سطح 0.33 دلار برساند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر (کاردانو) هستید، پیش بینی های قیمت ما را در BTC، ETH و Curve (یا) Solana ببینید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.