منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD خنثی معامله می شود زیرا مقاومت 0.5 دلاری گاوها را فرا می خواند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD خنثی معامله می شود زیرا مقاومت 0.5 دلاری گاوها را فرا می خواند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که آلتکوین امروز نزولی است زیرا حدود 0.472 دلار معامله می شود. سکه قبلاً مقاومت 0.6 دلار پیدا کرده بود که منجر به کاهش قیمت فعلی شد. نزدیکترین حمایت برای Cardano در 0.40 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند قیمت را به 0.35 دلار برساند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در یک روند نزولی است زیرا قیمت در زیر میانگین متحرک باقی می ماند. 50 SMA (زرد) و 20 SMA (سبز) هر دو بالاتر از قیمت فعلی بازار هستند، که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. RSI در حال حاضر در محدوده فروش بیش از حد است، به این معنی که خرس ها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند.

MACD نیز نزولی است زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. این نشان می دهد که روند نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند نزولی و شکسته به زیر 0.40 دلار است.

حرکت قیمت Cardano در 24 ساعت گذشته: جفت ADA/USD نوسانات بالایی را تجربه کرد

تحلیل قیمت Cardano روز را با 0.50 دلار آغاز کرد و قبل از سقوط به جایی که در حال حاضر معامله می شود، به بالاترین سطح 0.60 دلار رسید. این سکه در 24 ساعت گذشته 5 درصد از ارزش خود را از دست داده است و ارزش بازار آن اکنون 17.57 میلیارد دلار است.

ada usd 1d 1
منبع: TradingView

باندهای بولینگر نشان می‌دهند که جفت ADA/USD در حال حاضر در دوره‌ای از نوسانات بالا قرار دارد، زیرا باندها گسترده شده‌اند. قیمت نزدیک به باند پایین معامله می شود که نشان می دهد پتانسیل نزولی بیشتر در کوتاه مدت وجود دارد.

میانگین متحرک ساده 200 (SMA) در نمودار چهار ساعته در حال حاضر به عنوان پشتیبان قیمت عمل می کند و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به افزایش آن به 0.2 دلار در کوتاه مدت شود.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: تحولات اخیر قیمت نشانه های صعودی را نشان می دهد

اندیکاتور TD Sequential در نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو در حال حاضر سیگنال خرید را به شکل یک شمعدان سبز رنگ چاپ می کند. این نشان می‌دهد که خرس‌ها در حال از دست دادن قدرت خود هستند و قیمت می‌تواند شاهد یک بازگشت کوتاه مدت باشد. با این حال، یک حرکت پایدار بالای 0.6 دلار برای تحقق این امر لازم است.

ada usd 1h 1
منبع: TradingView

نشانگر تعادل قدرت در نمودار چهار ساعته در حال حاضر به نفع خرس ها است زیرا خط قرمز بالای 50 سطح است. این نشان می دهد که روند نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

RSI در حال حاضر در محدوده فروش بیش از حد است، به این معنی که خرس ها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند. MACD نیز نزولی است زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. این نشان می دهد که روند نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano در نمودار روزانه به سمت پایین معامله می شود، با این حال، روند صعودی خفیفی در نمودار 4 ساعته وجود دارد. انتظار می‌رود قیمت در کوتاه‌مدت به روند نزولی خود ادامه دهد و در صورت شکستن به زیر سطح فعلی، ممکن است در سطح 0.4 دلار پشتیبانی شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.