منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD احساسات نزولی دارد زیرا قیمت برای عبور از 0.325 دلار تلاش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD احساسات نزولی دارد زیرا قیمت برای عبور از 0.325 دلار تلاش می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در حالی که امروز بازار ارزهای دیجیتال شتاب مثبتی دارد، تحلیل قیمت کاردانو همچنان حرکت متعادلی دارد و به نظر می‌رسد که جنگی بین خرس‌ها و گاوها در جریان است.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو در بالا نشان می دهد که امروزه بیشتر ارزهای دیجیتال سبز هستند به جز ADA/USD که در منطقه قرمز باقی می ماند. به نظر می رسد که اعتقاد در کاردانو در حال حاضر بسیار پایین است زیرا در جهتی متفاوت از بقیه بازار حرکت می کند.

تحلیل قیمت کاردانو 1 روزه
نمودار کاردانو توسط TradingView

دیروز قیمت Cardano روی 0.325 دلار بسته شد. امروز، علیرغم نزول به 0.318 دلار، قیمت همچنان حول این علامت در پایان روز در نوسان است. بنابراین، هیچ حرکت خالص بازار در 24 ساعت گذشته رخ نداده است.

حرکت قیمت 24 ساعته کاردانو

در 24 ساعت گذشته، کاردانو در محدوده 0.318 دلار و 0.330 دلار حرکت کرده است. در این محدوده، بازار کاملاً بی ثبات بوده است و قیمت به طور مداوم هر ساعت در حال افزایش و کاهش است. به طور کلی، در 24 ساعت گذشته تغییر چندانی در ارزش بازار کاردانو ایجاد نشده است. با این حال، حجم معاملات 41 درصد کاهش یافته است و نسبت حجم 24 ساعته آن به ارزش بازار به 0.0307 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Cardano: آیا ADA/USD می تواند کاهش یابد؟

تحلیل قیمت کاردانو 4 ساعته
نمودار کاردانو توسط TradingView

خوب، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano ما نشان می دهد که یک جنگ طناب کشی بین خرس ها و گاوها برای Cardano در جریان است. این بدان معنی است که کاردانو می تواند در چند ساعت آینده در هر جهت خاصی حرکت کند. با این حال، علیرغم احساسات نزولی قوی، انتظار نمی رود که از مسیر کلی بازار که اندکی صعودی است، دورتر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

از امروز، به نظر می رسد کاردانو در محدوده 0.318 دلار و 0.330 دلار نسبتاً نوسان داشته باشد. با این حال، با توجه به احساسات نزولی قوی آن، پتانسیل کاهش بیشتر را دارد. در حال حاضر ابهامات زیادی در بازار کاردانو وجود دارد که آن را برای کوتاه مدت سرمایه گذاری نامناسبی می کند.

با این حال، اگر علاقه مند به دانستن چشم انداز کاردانو در بلندمدت هستید، پیش بینی دقیق قیمت کاردانو را مطالعه کنید.