منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA یک روند نزولی را در 0.4033 دلار پس از تشکیل کندل قرمز نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA یک روند نزولی را در 0.4033 دلار پس از تشکیل کندل قرمز نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است، زیرا شکل گیری کندل قرمز روی نمودار دیده شده است. قیمت در حال حاضر در 0.4033 دلار قرار دارد که از 0.4129 دلار بالاترین قیمت در 24 ساعت گذشته است. این توکن در 24 ساعت گذشته حدود 0.69 درصد از ارزش خود را از دست داده است که بیشتر به دلیل عدم وجود حرکت خرید و فشار نزولی بوده است.

چند ساعت گذشته برای خرس‌ها بسیار موفقیت‌آمیز بوده است، زیرا روند نزولی بسیار زیاد است و نتایج منفی بر ارزش کلی ارز دیجیتال وارد می‌کند. با این حال، همانطور که از نمودارهای قیمت مشاهده می شود، جدیدترین پیشرفت به نفع خرس ها است. پشتیبانی بعدی برای تابع قیمت ADA/USD با قیمت 0.3957 دلار وجود دارد، جایی که معامله گران می توانند امیدوار باشند که در صورت تداوم حمایت، قیمت به سمت بالا افزایش یابد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با تسلط خرس ها بر بازار، سطح قیمت ها کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت به 0.4033 دلار کاهش یافته است، که نشان می دهد روند نزولی بر بازار حاکم است. نمودار مقاومت قوی در 0.4129 دلار و حمایت 0.3957 دلار را نشان می دهد که در حال حاضر نشان می دهد که قیمت ها ممکن است برای مدتی در این محدوده باقی بمانند تا گاوها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند. علاوه بر این، معامله گران باید احتیاط کنند زیرا در صورت عدم حفظ سطح حمایت، ممکن است قیمت ها بیشتر کاهش یابد. ارزش بازار در حال حاضر 13.911 میلیارد دلار است که در 24 ساعت 0.70 درصد کاهش داشته است در حالی که حجم معاملات در حال حاضر به 429 میلیارد دلار رسیده است که 30.73 درصد در 24 ساعت کاهش یافته است.

تصویر 43
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک همگرایی و واگرایی (MACD) یک متقاطع نزولی را تشکیل داده است که نشان می دهد روند نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنین نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در 68.37 بیش از حد فروش هستند، به این معنی که قیمت ها به زودی با برخی اقدامات صعودی باز می گردند. میانگین متحرک (MA) تقریباً به سطح قیمت رسیده است و در مرز 0.390 دلار، درست زیر قیمت قرار دارد. اگر قیمت به کاهش ادامه دهد و به زیر MA حرکت کند، این یک نشانه نزولی بیشتر خواهد بود که روند نزولی را تکمیل می کند. با این حال، SMA 10 همچنان از طرف صعودی حمایت می کند، زیرا هنوز پایین تر از سطح قیمت است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته قیمت برای تحلیل قیمت کاردانو افت شدید قیمت را در شروع جلسه امروز نشان می دهد، اما در ساعات آغازین، برخی تلاش های صعودی نیز ظاهر شد که قیمت را اندکی افزایش داد. اما بلافاصله پس از اینکه گاوها کنترل را دوباره به دست گرفتند و قیمت ها را دوباره به سطح فعلی 0.4033 دلار رساندند. نمودار ساعتی MA نشان می دهد که یک روند نزولی وجود دارد زیرا هر دو SMA 10 و 20 بالاتر از سطح قیمت فعلی هستند.

تصویر 45
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نشانه های فنی کلی به یک روند نزولی طولانی در قیمت کاردانو اشاره می کند، زیرا MACD با یک متقاطع نزولی نزولی است. RSI همچنین شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد که می تواند قیمت را در آینده نزدیک افزایش دهد. اگر سطح حمایت 0.3957 دلار باقی بماند، ممکن است شاهد برخی اقدامات صعودی در اطراف آن سطح باشیم.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت امروز کاردانو نشان می‌دهد که قیمت ADA/USD در حال کاهش است زیرا خرس‌ها بر عملکرد قیمت تسلط دارند. از آنجایی که نشانه های فنی همچنان حاکی از خرید دارایی های ADA است، اما معامله گران باید انتظار کاهش بیشتر به 0.4033 دلار را در ساعات آینده داشته باشند. حمایت 0.3957 دلار به اندازه کافی قوی به نظر می رسد و انتظار می رود قیمت بالاتر از سطح حمایت شناور باشد.