منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پشتیبانی 1.75 دلاری را شکست، نکات منفی بیشتری را دنبال کرد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پشتیبانی 1.75 دلاری را شکست، نکات منفی بیشتری را دنبال کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است.
  • ADA/USD از حمایت 1.75 دلاری عبور کرد.
  • پایین ترین قیمت جدید در حال حاضر 1.67 دلار تعیین شده است.

تحلیل قیمت Cardano امروز نزولی است زیرا امروز صبح شاهد شکسته شدن حمایت 1.75 دلاری با فشار نزولی قوی بودیم. بنابراین، ADA/USD باید در اواخر امروز حتی پایین تر ادامه یابد تا پایین ترین سطح قوی را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پشتیبانی 1.75 دلاری را شکست، نکات منفی بیشتری را دنبال کرد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، رهبر بازار، 0.28 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 2.67 درصد افزایش یافت. در همین حال، Cardano (ADA) با 5.59 درصد ضرر در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو به زیر 1.75 دلار می‌رسد، به نظر می‌رسد یک پایین‌تر قوی را ایجاد کند.

ADA/USD در محدوده 1.67 تا 1.81 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 54.74 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 2.39 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 56.17 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه ششم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: به نظر می رسد ADA بیشتر کاهش یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت نزولی همچنان قوی برای اقدام قیمت Cardano باشیم که احتمالاً در اواخر امروز منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پشتیبانی 1.75 دلاری را شکست، نکات منفی بیشتری را دنبال کرد؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو طی هفته‌های گذشته شاهد حرکت نزولی مداوم بوده است. پس از یک رالی شدید در ابتدای نوامبر، یک نوسان عمده جدید در 2.375 دلار تعیین شد. از آنجا، ADA/USD شاهد بازگشت شدید به سمت پایین‌ترین سطح قبلی بود.

کاهش بیشتر در اواسط نوامبر دنبال شد که منجر به 1.75 دلار شد. پس از اصلاحی در اواخر هفته گذشته، یک بالاترین واضح دیگر در 20 نوامبر در 1.95 دلار تعیین شد.

حرکت نزولی این هفته ادامه یافت و ADA/USD را به حمایت 1.75 دلاری بازگرداند. پس از تثبیت قیمت Cardano در بالای سطح حمایت دیروز، یک شکست واضح پایین تر در اوایل امروز دنبال شد. به احتمال زیاد هنوز به پایین نرسیده است، به این معنی که می‌توانیم انتظار کاهش بیشتری را در روزهای آینده داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم پس از افت به زیر سطح حمایت 1.75 دلار، نزولی بیشتری دنبال شود. ADA/USD هنوز آماده برگشت نیست و باید در اواخر این هفته شاهد کاهش بیشتر باشد.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و ریپل در مقابل SEC ببینید.