منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پشتیبانی را در 0.4300 دلار پیدا می کند. دارایی بعدی کجاست؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پشتیبانی را در 0.4300 دلار پیدا می کند. دارایی بعدی کجاست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان دهنده حرکت جانبی در سطح است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.4300 دلار است
  • ADA در مرز 0.4400 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت در مرز 0.4300 دلار حمایت شده است و گاوها را قادر می سازد تا به مرز 0.4350 دلار بازگردند. با این حال، حرکت نزولی هنوز پراکنده نشده است و قیمت بین 0.4300 دلار و 0.4400 دلار حرکت می کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل XRP و XLM هستند که شیب 9.93 و 6.11 درصد را ثبت می کنند.

تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 0.4350 دلار باز می گردد

11 2
شاخص های فنی برای ADA/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را نشان می دهد زیرا MACD اخیراً یک متقاطع صعودی را به نمایش گذاشته است. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان می‌دهد که فشار صعودی در نمودارهای کوتاه‌مدت در حال افزایش است، اما تکانه خالص پایین باقی می‌ماند.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، از آنجایی که نمودارهای کوتاه‌مدت نوسانات پایینی را مشاهده می‌کنند، دو EMA به صورت افقی حرکت می‌کنند که نشان‌دهنده فقدان حرکت در هر دو طرف است. علاوه بر این، همانطور که دو EMA با هم حرکت می کنند، حرکت تغییر چندانی نخواهد کرد.

از زمانی که شاخص در 19 سپتامبر به منطقه اشباع فروش سقوط کرد، RSI در ده روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود. در حال حاضر، این اندیکاتور در سطح واحد 43.85 شاخص شناور است و به صورت افقی حرکت می کند، که نشان دهنده فعالیت خالص پایین در سراسر کوتاه مدت است. نمودارهای ترم در حالی که نشانگر خنثی است، موقعیت متوسط ​​فضایی را برای حرکت فرار در هر جهت باز می کند.

باندهای بولینگر باریک است زیرا قیمت کاردانو در چند روز گذشته نوسانات پایینی را مشاهده کرد و اکنون با بازگشت قیمت به خط میانگین اندیکاتور بیشتر همگرا می شود. در حال حاضر، خط پایین این اندیکاتور در علامت 0.4264 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی مقاومت را در علامت 0.4461 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano سیگنال فروش را صادر می کند، با 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص‌ها از حضور گاوهای نر در ساعات اخیر حمایت می‌کند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت Cardano این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها دو شاخص نشان دهنده حرکت صعودی است. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت کاردانو چه انتظاری باید داشت؟

22
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که پس از رد شدن در علامت 0.4600 دلار، قیمت به مرز 0.4300 دلار سقوط کرد، جایی که گاوها حمایت کوتاه مدت پیدا کردند. در حال حاضر، قیمت بین 0.4300 دلار و 0.4400 دلار در حال حرکت است زیرا هر دو طرف برای به دست آوردن کنترل بازار تلاش می کنند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که ADA به حرکت جانبی خود ادامه دهد زیرا گاوها و خرس ها برای به دست آوردن تسلط تلاش می کنند. با این حال، شکست نزولی محتمل تر است زیرا این احساسات توسط تجزیه و تحلیل نمودارهای 4 و 24 ساعته پشتیبانی می شود. از سوی دیگر، در حالی که شاخص‌های فنی کوتاه‌مدت صعودی هستند، در معرض تغییرات نوسانی هستند.