منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک کاهش نزولی به 0.3247 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک کاهش نزولی به 0.3247 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی کرده است که فرصت های جزئی بیشتری برای فعالیت های نزولی نشان می دهد، به طوری که قیمت ADA/USD زیر سطح مقاومت 0.3322 دلار حرکت می کند. به نظر می رسد قوی ترین حمایت در 0.3214 دلار وجود داشته باشد که به طور بالقوه می تواند فرصت هایی را برای بازگشت قیمت فراهم کند.

این دارایی دیجیتال در محدوده 0.3214 تا 0.3322 دلار معامله می شود، زیرا قیمت در مرز 0.3247 دلار مبادله می شود که در 24 ساعت گذشته 1.67 درصد کاهش داشته است. ارزش بازار برای ADA/USD 11.17 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 194 میلیون دلار است.

تحلیل قیمت کاردانو نمودار قیمت یک روزه: بازار بسته می شود

نمودار قیمت یک روزه کاردانو نشان می دهد که قیمت ها در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته اند و یک سری از اوج ها و پایین ترین قیمت ها شکل گرفته است. قیمت ها در چند روز گذشته برای عبور از سطح مقاومت 0.3322 دلار تلاش کردند که منجر به کاهش قیمت ها شد.

تصویر فنی کلی برای ADA/USD یک سوگیری بازار نزولی را در کوتاه مدت نشان می‌دهد و قیمت‌ها احتمالاً به سمت سطح حمایت 0.3214 دلار پایین‌تر می‌روند. با این حال، اگر قیمت ها بتوانند از سطح مقاومت 0.3322 دلار عبور کنند، آنگاه حرکتی بالاتر به سمت منطقه 0.3380 دلاری قابل مشاهده است. باندهای بولینگر در نمودار 1 روزه ADA/USD از هم فاصله زیادی دارند که نشان دهنده سطوح بالای نوسانات در بازار است.

تصویر 329
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح 41.38 است که اندکی بالاتر از سطح 40.00 است، که نشان می دهد قیمت ها به طور بالقوه می توانند در کوتاه مدت بالاتر روند. اندیکاتور MACD در حال حاضر روند نزولی را در بازار نشان می دهد و قیمت ها به طور بالقوه در کوتاه مدت کاهش می یابد.

اقدام قیمت Cardano در نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 0.3247 دلار کاهش یافته است. شاخص های فنی در حال حاضر در نمودار 4 ساعته نزولی هستند، به طوری که RSI در حال حاضر در سطح 43.46 دیده می شود و اندیکاتور MACD روند نزولی را در بازار نشان می دهد.

تصویر 330
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

نوسانات بازار بالا است همانطور که باندهای بولینگر نشان می دهد که در نمودار 4 ساعته از هم فاصله دارند، بولینگر بالایی در حال حاضر در سطح 0.3322 دلار است، در حالی که بولینگر پایینی را می توان در سطح 0.3247 دلار یافت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، به نظر می رسد چشم انداز کلی بازار برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نزولی باشد، و قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه می دهند. در حالی که ممکن است فرصت‌های کمی برای بازگشت به بازار وجود داشته باشد، انتظار می‌رود قیمت تا زمانی که زیر سطح حمایت 0.3214 دلار باقی بماند، تحت فشار باقی بماند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.