منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک فروش سنگین، بهبود را با 0.447 دلار آغاز می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک فروش سنگین، بهبود را با 0.447 دلار آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها در حال تلاش برای افزایش سطح قیمت در زمان نوشتن هستند. خرس‌ها در ابتدای روز افت شدیدی در سطح قیمت‌ها داشتند، اما اکنون گاوها در تلاش برای جبران ضرر هستند و در هشت ساعت گذشته پیشتاز بوده‌اند. اما با وجود صعود و حفظ سطح قیمت، دارایی ADA/USD هنوز از سقف قیمتی دیروز عبور نکرده است. با این وجود، قیمت ADA/USD در سطح قیمت فعلی 0.447 دلار بهبود یافته است و مقاومت بعدی در سطح 0.458 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: گاوها پس از ضرر برای بهبودی تلاش می کنند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت پس از ضرر در حال بهبود است، اما قیمت به تازگی به سقف قیمت دیروز رسیده است، زیرا روند نزولی دیروز بسیار ترسناک بود زیرا اصلاحات قوی بود. این سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.447 دلار معامله می شود و به دلیل روند نزولی در ابتدای هفته و همچنین دیروز، همچنان 10.19 درصد از ارزش خود را در طول هفت روز گذشته از دست داده است. با این حال حجم معاملات امروز 72 درصد افزایش یافته است.

ada 1d
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسان نسبتاً زیاد است، زیرا باندهای بولینگر منطقه بیشتری را پوشش می دهند، باند بالایی در علامت 0.520 دلار نشان دهنده قوی ترین مقاومت و باند پایین در علامت 0.435 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت است. میانگین باندهای بولینگر در 0.477 دلار بالاتر از سطح قیمت شکل می گیرد. قیمت همچنان زیر خط میانگین نشانگر است. این نشانه ای از این است که تابع قیمت همچنان تحت فشار نزولی قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) از زیر خط مرکزی نشانگر به نیمه پایینی منطقه خنثی حرکت کرده است. منحنی اندیکاتور چرخش افقی داشته و در شاخص 42 قرار دارد، زیرا پس از یک شوک نزولی، سکه در حال بهبود است. حرکت افقی نشانگر نشان می دهد که فروش سنگین به پایان رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده و امروز به مدت هشت ساعت در نزول باقی مانده است. در حال حاضر، تابع قیمت به سمت بالا حرکت می کند و اخیراً زیان امروز را جبران کرده است. در صورت ادامه روند صعودی می توان انتظار بهبود بیشتری را در ساعات آینده داشت.

ada 4t
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا است و با گسترش باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته بیشتر افزایش می‌یابد، باند بولینگر بالایی در علامت 0.499 دلار و باند پایینی در علامت 0.434 دلار، با میانگین خط متوسط ​​در علامت 0.467 دلار بالاتر از قیمت. مرحله. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه پایینی منطقه خنثی قرار دارد و در شاخص 37 معامله می شود اما به سمت بالا حرکت می کند و حرکت خرید در بازار را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حاکی از یک حرکت صعودی با افزایش قیمت در لحظه است، اما این اصلاح در شروع جلسه معاملاتی نیز قوی تر بود. ما انتظار داریم که سکه امروز به بهبود خود ادامه دهد. قیمت ممکن است بیشتر افزایش یابد اما ممکن است امروز از سطح مقاومت 0.458 دلار بالاتر نرود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.