منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 0.3103 دلار سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 0.3103 دلار سقوط می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت ADA در دو روز گذشته تحت فشار نزولی قرار داشته است زیرا بازار از افزایش نزولی اخیر اصلاح شده است. با این حال، گاوها وارد عمل شده اند تا با فشار نزولی مقابله کنند و قیمت را بالا ببرند. قیمت کاردانو در حال حاضر در 0.3103 دلار معامله می شود که درست زیر سطح مقاومت اصلی 0.3206 دلار است. قیمت ADA سطح حمایت کلیدی را 0.3023 دلار تعیین کرده است که درست کمتر از قیمت فعلی بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نمودار قیمت یک روزه: ADA/USD 2.84 درصد از دست می دهد

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته با ضرر مواجه بوده است. قیمت امروز به روند نزولی خود ادامه می دهد و ارزش ارز دیجیتال را به 0.3103 دلار کاهش می دهد. افت 2.84 درصدی در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و طی هفته گذشته، کاهش 6.45 درصدی در ارزش کریپتوکارنسی مشاهده شده است زیرا روند به سمت نزولی بوده است.

تصویر 360
نمودار قیمت 24 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) برای ADA/USD در 24 ساعت با رسیدن به 0.326 دلار، درست بالاتر از قیمت فعلی، در حال کاهش است. ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر اکنون در نقطه 0.3206 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که مقدار پایین در نقطه 0.3023 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 39.22 کاهش یافته است و فعالیت فروش همچنان در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت در چهار ساعت ابتدایی جلسه معاملاتی امروز یک حرکت نزولی تند را پوشش داده است زیرا حرکت نزولی در بازار در حال حرکت بوده است. کاهش قیمت کاملاً شدید بود زیرا سطح قیمت ها به سرعت کاهش یافت. با این حال، اگر قیمت به بالای سطح مقاومت 0.3206 دلار برود، به نظر می رسد گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند. با این حال، قیمت همچنان زیر حد پایین شاخص نوسان است. میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر روی 0.314 دلار است.

تصویر 359
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که قیمت ممکن است در ساعات آینده تا حدی بهبود یابد. در نتیجه، باند بولینگر بالا اکنون به موقعیت 0.337 دلار رسیده است، در حالی که باند بولینگر پایین به 0.304 دلار کاهش یافته است. منحنی RSI وارد منطقه کم خرید شده است، اما اکنون چرخشی به سمت بالا گرفته است. با این حال، این اندیکاتور همچنان در منطقه کم خرید با شاخص 39.33 معامله می شود که به فشار نزولی شدید اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که یک روند نزولی در طول روز مشاهده شده است زیرا قیمت به ارزش 0.3103 دلار کاهش یافته است. نمودارهای قیمت یک روزه و چهار ساعته با دادن سرب به خرس ها، روند نزولی را پیش بینی می کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.