منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک دوره صعودی متوالی به 0.371 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک دوره صعودی متوالی به 0.371 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان دهنده روند افزایشی برای ارزهای دیجیتال امروزی است. اگرچه قیمت قبلاً با مقاومت نزولی روبرو بود، گاوها توانستند قیمت را به بالای 0.365 دلار در 24 ساعت گذشته برسانند زیرا به 0.0.371 دلار رسیده است. تداوم کندل سبز نشان می دهد که ارزش سکه برای دومین روز متوالی بار دیگر افزایش یافته است.

سکه 1.45 درصد با ارزش بازار 12.70 میلیارد دلار افزایش یافته است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته سکه نیز افزایش یافته و در حال حاضر به 386 میلیون رسیده است. سکه روز خود را با 5.41 دلار آغاز کرد و به بالاترین سطح 6.69 دلار رسید.

عملکرد قیمت کاردانو در نمودار روزانه

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Cardano اخبار دلگرم کننده ای را برای خریداران ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، زیرا قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این سکه در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.371 دلار معامله می شود و احتمال افزایش بیشتر سطوح قیمت وجود دارد. روند قیمت ها در هفته گذشته دستخوش تغییرات مداوم بوده است، اما اکنون ادامه روند صعودی را می توان در نمودار قیمت مشاهده کرد که امروز قوت گرفته است. مقدار میانگین متحرک (MA) در موقعیت 0.3827 دلار قرار دارد.

تصویر 243
منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً در جهت کاهشی است. ارزش بالای باندهای بولینگر 0.3753 است که نشان دهنده مقاومت ADA است، در حالی که ارزش پایین 0.365 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای ADA است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی صعودی را با تشدید فعالیت خرید در بازار نشان می دهد و سطح RSI در نیمه پایینی منطقه خنثی به شاخص 33.37 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت 4 ساعته

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت بالاترین و پایین ترین سطح را افزایش داده است که یک روند صعودی است. این ارز دیجیتال اکنون از کانال نزولی که از هفته گذشته در آن معامله می‌کرد، خارج شده است. این شکست یک تحول مثبت است و نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در سطح 0.3697 دلار است.

تصویر 242
منبع: TradingView

در ساعات گذشته یک متقاطع بین منحنی SMA 50 و SMA 20 ثبت شد، اما اکنون گاوها در تلاش برای بازیابی موقعیت خود هستند. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر در علامت 0.373 دلار قرار دارد و قیمت بسیار بالاتر از باند بالایی است، در حالی که باند پایین در مارک 0.369 دلار قرار دارد. نمودار RSI منحنی صعودی را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور به مرز منطقه اشباع خرید در شاخص 40.08 رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند صعودی را دنبال می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی باشد زیرا نمودار 24 ساعته و شاخص های فنی 4 ساعته به سود بیشتر اشاره می کنند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که نزول ها را خریداری کنند زیرا به نظر می رسد بازار در حال ادامه روند صعودی است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.