منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک دوره صعودی در 0.3133 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک دوره صعودی در 0.3133 دلار تثبیت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می‌دهد که دارایی دیجیتال معاملات روزانه را با قیمت 0.3133 دلار افزایش داد که نسبت به بسته شدن 0.3050 دلار در روز گذشته در برابر دلار آمریکا افزایش داشت. قیمت به سرعت به سمت سطح مقاومت 0.325 دلار حرکت کرد و در آن نقطه با رد شدید مواجه شد. با این وجود، همچنان حمایت Cardano در سطح 0.30 دلار وجود دارد که از کاهش بیشتر قیمت در آخر هفته جلوگیری کرد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Cardano در حدود 0.3133 دلار در نوسان است که نشان دهنده افزایش 0.2 درصدی نسبت به بسته شدن دیروز است. با نگاهی به آینده، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ADA با ادامه سفر خود به سمت روند صعودی بلندمدت، در این سطح تثبیت شود. در جهت نزولی، سطوح حمایتی کلیدی احتمالاً نزدیک به 0.30 دلار و سطوح بعدی نزدیک به 0.285 دلار و 0.275 دلار تشکیل خواهند شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار روزانه: حرکت صعودی ایجاد می شود

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار روزانه روند صعودی را نشان می دهد که قیمت را در روزهای اخیر به بالای سطح مقاومت 0.295 دلار و 0.30 دلار رسانده است. کاردانو احتمالاً با افزایش حرکت صعودی و سرمایه‌گذاران به خرید ADA با قیمت‌های پایین‌تر، به سفر خود ادامه خواهد داد.

اندیکاتور MACD که خرید و فروش دارایی‌ها توسط معامله‌گران را اندازه‌گیری می‌کند، همچنین حاکی از ادامه روند صعودی در قیمت است. قیمت Cardano در چند ساعت گذشته روند صعودی ثابتی داشته است، زیرا سرمایه گذاران همچنان به سمت این دارایی دیجیتال امیدوار کننده هجوم می آورند. با این حال، می‌توانیم ببینیم که ADA در حال حاضر با مقاومتی در سطح 0.325 دلار مواجه است که در روزهای اخیر چندین بار نتوانسته است از این سطح روانی کلیدی عبور کند. با وجود این، هنوز چشم انداز مثبتی برای قیمت Cardano در آینده وجود دارد.

تصویر 385
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده نشان می دهد که کاردانو در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه است که نشان دهنده ادامه روند صعودی است. علاوه بر این، اندیکاتور MACD به نفع گاوها حرکت می کند و نشان می دهد که بر مقاومت غلبه خواهد کرد و به سفر خود به سمت قیمت های بالاتر ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار 4 ساعته: شکل های الگوی پرچم صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر الگوی صعودی را به دنبال صعود اخیر خود به 0.325 دلار تشکیل داده است. این یک سیگنال بسیار مثبت برای ADA است زیرا در روزهای آینده افزایش بیشتری را نشان می دهد.

تصویر 386
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI که فشار خرید و فروش یک دارایی را اندازه گیری می کند نیز روند صعودی قوی را نشان می دهد. با این حال، برای اینکه این الگو توسط تحلیلگران فنی تایید شود، باید شاهد شکست ADA از سطح مقاومت 0.325 دلار باشیم. شاخص های EMA در نمودار 4 ساعته نیز نشان می دهد که کاردانو در کوتاه مدت به شدت صعودی است. به طور کلی، چشم انداز ADA همچنان مثبت است زیرا به سفر خود به سمت قیمت های بالاتر در بلندمدت ادامه می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که این دارایی دیجیتال در ساعات اخیر روند صعودی ثابتی داشته است زیرا کل احساسات بازار ارزهای دیجیتال بهبود یافته است. در روزهای آتی، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ADA به سفر خود با رشد صعودی ادامه دهد و سرمایه‌گذاران با قیمت‌های پایین‌تر به سمت این دارایی امیدوارکننده بروند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.