منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک حرکت صعودی قوی ارزش خود را به 0.4324 دلار افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک حرکت صعودی قوی ارزش خود را به 0.4324 دلار افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که حرکت بازار احیا شده است و گاوها در کنترل هستند. قیمت در حال حاضر در 0.4324 دلار معامله می شود و انتظار می رود که تا مرز 0.4348 دلار افزایش یابد. بازار اخیراً کاملاً نوسان بوده است و کاردانو نیز از این قاعده مستثنی نیست. کریپتوکارنسی هفته را با قدرتی آغاز کرد و گاوها قیمت را به بالای سطح 0.43 دلار رساندند. با این حال، خرس ها کنترل را در دست گرفتند و قیمت را به 0.42 دلار کاهش دادند.

مقاومت برای ADA/USD 0.4348 دلار است. این یک سطح کلیدی است که باید مراقب آن بود زیرا شکستن بالاتر از این مقاومت می‌تواند هدف قیمت را در 0.44 دلار مشاهده کند. از جنبه نزولی، پشتیبانی از ADA/USD 0.4255 دلار است. شکست زیر این حمایت می تواند هدف قیمت را در سطح 0.42 دلار ببیند. به طور کلی، بازار صعودی به نظر می رسد و انتظار می رود روند صعودی خود را ادامه دهد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با به دست آوردن کنترل گاوها، سطوح قیمت به 0.4324 دلار افزایش می یابد.

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت 1.13 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 14.80 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 428 میلیون دلار و کل عرضه بازار 34 میلیارد دلار است.

تصویر 44
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده در حال حاضر در یک متقاطع صعودی قرار دارد، با میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) بالاتر از SMA 200 روزه. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است و گاوها کنترل بازار را در دست دارند. MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می‌دهد گاوها شتاب لازم برای بالا بردن قیمت را دارند.

RSI در حال حاضر روی 42.33 است و در حال افزایش است که نشان می دهد قیمت کاردانو در محدوده صعودی قرار دارد. با این حال، به سطوح بیش از حد خرید نزدیک می شود، که می تواند شاهد استراحت گاوها باشد و به خرس ها اجازه دهد کنترل بازار را در دست بگیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت از سطح 0.43 دلار بالاتر رفته است. گاوهای نر بازار و نزولی ها برای کنترل می جنگند، اما گاوها توانسته اند قیمت را تا مرز 0.4324 دلار در زمان نگارش این مقاله بالا ببرند. به نظر می‌رسد که بازار همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد، زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می‌کنند.

تصویر 45
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

MACD در خط آبی بالای خط سیگنال قرمز است، که نشان می دهد گاوها شتاب لازم برای بالا بردن قیمت ها را دارند. RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد قیمت ها باید اصلاح شوند. SMA 50 در حال حاضر با قیمت 0.4255 دلار پشتیبانی می کند و SMA 200 روزه در حال حاضر با مقاومت 0.4348 دلار روبرو است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت کاردانو در روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها در چند ساعت گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده اند. با این حال، معامله گران باید محتاط باشند زیرا ممکن است قیمت ها قبل از حرکت دیگری تثبیت شوند. چند روز آینده برای تعیین مسیر بازار بسیار تعیین کننده خواهد بود. ADA/USD از جمله معدود ارزهای دیجیتالی است که در چند روز گذشته تا حدی ثبات را نشان داده است، در حالی که بسیاری دیگر هنوز در تلاش برای یافتن جایگاه خود هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.