منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک جهش بالای مقاومت، مجدداً حرکت می کند، علامت 2.2 دلار در حال حاضر حفظ می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک جهش بالای مقاومت، مجدداً حرکت می کند، علامت 2.2 دلار در حال حاضر حفظ می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است.
  • ADA/USD یک جهش کوتاه به بالای مقاومت 2.30 دلاری را تجربه کرد.
  • نزولی بیشتر برای ایجاد پایین تر به احتمال زیاد به دنبال.

تحلیل قیمت Cardano امروز نزولی است زیرا انتظار داریم پس از یک رالی قوی که دیروز با حرکت به 2.378 دلار به پایان رسید، روند نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد. بنابراین، پیش از ایجاد یک پایین‌ترین سطح بالاتر، احتمالاً اصلاح بیشتری مورد نیاز است تا بتوان از آن صعود دیگری را انجام داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک جهش بالاتر از مقاومت، دوباره دنبال می شود، علامت 2.2 دلار در حال حاضر 1 را نگه می دارد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد بازگشت نزولی بود. بیت کوین 0.27 درصد و اتریوم 0.21 درصد از دست دادند. در همین حال، Loopring (LRC) با بیش از 50 درصد افزایش، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو پس از یک رالی قوی دیروز به 2.37 دلار رسید.

ADA/USD در محدوده 2.17 تا 2.38 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 8.8 درصد افزایش به 6.335 میلیارد دلار رسیده است. در همین حال، ارزش کل بازار حدود 74.4 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه چهارم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA قبل از اصلاح بیشتر متوقف می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت Cardano پس از اصلاح قوی قبلی، مقداری پشتیبانی را در 2.2 دلار پیدا کرده است، که نشان می‌دهد ممکن است طی ساعات آینده مقداری صعودی به دنبال داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از یک جهش بالای مقاومت، مجدداً حرکت می کند، علامت 2.2 دلار در حال حاضر حفظ می شود
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

پس از یک حرکت قوی در پایان اکتبر، قیمت Cardano پشتیبانی حدود 1.90 دلار را تا پایان ماه ایجاد کرد. پس از چند روز تثبیت، اولین تلاش برای حرکت بالاتر در 3 نوامبر دنبال شد.

فشار فروش به سرعت بازگشت و ADA/USD را به منطقه پشتیبانی قبلی بازگرداند. تثبیت بیشتر در پایان هفته گذشته دنبال شد تا اینکه یک تجمع دیگر در روز دوشنبه آغاز شد.

این بار، با ادامه فشار خرید قوی دیروز، قیمت کاردانو از بالاترین سطح قبلی گذشت. در نهایت، ADA/USD به 2.37 دلار به اوج رسید که منجر به اصلاح فعلی شد که احتمالاً در چند روز آینده ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که پس از افزایش قوی در روزهای گذشته، بهبود بیشتری داشته باشیم. بنابراین، پشتیبانی فعلی در 2.2 دلار احتمالاً با کاهش بیشتر تست های ADA/USD شکسته خواهد شد.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید، راهنمای ما در مورد توکن‌های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.