منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از رد شدن در 0.3150 دلار به 0.300 دلار باز می گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از رد شدن در 0.3150 دلار به 0.300 دلار باز می گردد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حرکت جانبی بالای 0.3000 دلار را نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.300 دلار است
  • ADA با مقاومت 0.3073 دلار مواجه است

تحلیل قیمت Cardano نشان می‌دهد که با تسخیر بازار توسط خرس‌ها، قیمت ADA تا مرز 0.3000 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی عبارتند از ETH و DOGE که به ترتیب 5.13 و 5.12 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به $0.300 باز می گردد

تصویر 295
شاخص های فنی برای ADA/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی ثابتی را که در ارتفاع بلند هیستوگرام مشاهده می‌شود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، سایه تیره تر این اندیکاتور نشان می دهد که با نزدیک شدن قیمت به سطح مقاومت 0.300 دلار، حرکت نزولی همچنان در حال رشد است.

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، همانطور که دو EMA بیشتر از هم جدا می شوند، 12-EMA شروع به پایین آمدن از موقعیت متوسط ​​کرد که منعکس کننده حرکات مثبت اخیر است. در زمان انتشار، هر دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده فعالیت خرید قوی است.

RSI مدتی است که در منطقه خنثی معامله می شود اما در 14 روز گذشته بالاتر از سطح متوسط ​​معامله می شود. اکنون شاخص تا سطح 39.59 واحد سقوط کرده است که در آن لحظه به حرکت در می آید. این اندیکاتور در حال حاضر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که حرکت افقی نشان دهنده مبارزه برای تسلط بین گاوها و خرس ها است.

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند تا روند صعودی اخیر را تسهیل کنند. با این حال، قیمت در مرز 0.300 دلار پشتیبانی می‌شود که ممکن است گاوها را قادر به تثبیت مجدد قیمت‌ها کند. در زمان پرس، خط پایین اندیکاتور در 0.2994 دلار پشتیبانی می کند در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano سیگنال فروش را صادر می کند، با 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت Cardano این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش را با 16 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یکی از شاخص ها نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد، در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت کاردانو چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 294
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که حرکت نزولی قوی خرس ها را قادر می سازد تا قیمت 0.3000 دلار را کاهش دهند. با این حال، گاوها در سطحی حمایت کوتاه مدت پیدا می کنند که ممکن است کار را برای خرس ها سخت کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که ADA در سطح قیمت 0.3000 دلار تثبیت شود زیرا حمایت کلیدی در آن سطح قرار دارد. در حالی که هر دو شاخص فنی میان مدت نزولی هستند، دریفت بین شاخص های فنی 4 و 24 ساعته فشار صعودی فزاینده ای را نشان می دهد. با این حال، در صورت پیشرفت نزولی در حمایت 0.3000 دلار، حمایت کلیدی بعدی در علامت 0.2600 دلار قرار دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر تصمیم سرمایه گذاری توصیه می کنیم.