منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از جهش به $1.80 به بالای 2 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از جهش به $1.80 به بالای 2 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • ADA/USD حدود 2 دلار ادغام می شود.
  • نزدیکترین مقاومت در 2.10 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم پس از برخی تثبیت ها در حدود 2 دلار بهبود بیشتری پیدا کند. بنابراین، ADA/USD احتمالاً برای آزمایش مجدد حمایت اصلی قبلی 2.10 دلار به عنوان مقاومت بعدی حرکت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از جهش به 1.80 دلار به بالای 2 دلار باز می گردد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با رنگ سبز معامله شد. بیت کوین 0.04 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 4.42 درصد رشد کرد. در همین حال، شیبا اینو (SHIB) با 9.25 درصد ضرر بدترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو به بالای 2 دلار بازگشت

ADA/USD در محدوده 1.96 تا 2.04 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 27.42 درصد کاهش یافته و در مجموع به 3.57 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 66.65 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه پنجم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: به نظر می رسد ADA در آینده 2.10 دلار را آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد تثبیت حدود 2 دلار در ساعات گذشته باشیم، زیرا قیمت Cardano احتمالاً برای صعود بیشتر آماده می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از جهش به $1.80 به بالای 2 دلار باز می گردد
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Cardano شاهد بازگشت حرکت نزولی در این هفته بود. پس از تثبیت بالای 2.10 دلار در هفته‌های گذشته، شاهد افزایش روزافزون پایین‌تر برای ADA/USD بودیم.

در نهایت، این حرکت منجر به شکست در 27 اکتبر شد. کاردانو برای مدت کوتاهی به 1.80 دلار کاهش پیدا کرد و سپس به مرز 2 دلار بازگشت.

در حال حاضر، قیمت Cardano در حدود 2 دلار تثبیت شده است، زیرا گاوها احتمالاً برای حرکت به سمت علامت 2.10 دلار آماده می شوند. از طرف دیگر، ما انتظار داریم که تثبیت بیشتر در 24 ساعت آینده انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا بازار پس از فروش قوی در روز چهارشنبه بهبود یافته است. بنابراین، ما انتظار داریم که ADA/USD روند صعودی بیشتری داشته باشد و مجدداً علامت 2.10 دلار را به عنوان مقاومت بعدی آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.