منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از اجرای نزولی، خواب را در 0.420 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از اجرای نزولی، خواب را در 0.420 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک های نزولی را نشان می دهد. خرس‌ها تا حدودی کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست آورده‌اند، که مسیر بازار را به سمت بدتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده کنترل شود. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می‌دهد که قیمت Cardano دیروز به مرز 0.408 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.435 دلار رسید. کاردانو به حرکت منفی خفیفی ادامه می دهد. با این حال، قیمت Cardano روز بعد، در 13 جولای 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.43 دلار رسید. در 14 جولای 2022، ADA در حال حاضر با 0.420 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 994,451,298 دلار و ارزش بازار زنده 14,193,467,303 دلار در 24 ساعت گذشته 1.64 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر رتبه هشتم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل منفی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند و در نتیجه ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف است. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.450 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.410 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات پایینی را تجربه می کند، قیمت Cardano به طور قابل توجهی فضای کمتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت ADA/USD به سمت پایین حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی کاهش بیشتر است.

تصویر 133
منبع نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 38 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه کم‌ارزش‌شده شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت خرید در حالی که به سمت پویایی پایدار حرکت می کند، غالب است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.501 دلار قرار دارد که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.418 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان‌دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند، اما تنها پس از شکستن باند حمایت.

تصویر 134
منبع نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 38 باشد که حداقل ارزش این ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت کاهشی پیروی می کند که نشان دهنده ثبات بازار و اشاره به پویایی ثابت است. علاوه بر این، امتیاز RSI غیرفعال نشان دهنده فعالیت فروش برابر با فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال رو به کاهش است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً نزولی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود کاهش دهد. انتظار می رود خرس ها به زودی حرکتی انجام دهند. با شکسته شدن حمایت، گاوها شانس قابل توجهی برای بازپس گیری بازار و افزایش ارزش کاردانو به دست می آورند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.