منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA همچنان نزولی است زیرا قیمت به بالای منطقه پشتیبانی 0.30 دلار نمی رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA همچنان نزولی است زیرا قیمت به بالای منطقه پشتیبانی 0.30 دلار نمی رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که بدون توجه به افزایش 2 درصدی نسبت به قیمت دیروز در 24 ساعت گذشته، عملکرد قیمت در حالت نزولی باقی می ماند. ADA امروز تا 0.319 دلار حرکت کرد، قبل از اینکه در حدود 0.311 دلار در کمی بالاتر از سطح قیمت دیروز قرار گرفت. افزایش نوسانات در بازار بزرگتر کریپتو امروز مشاهده شد، زیرا به طور کلی بازار تا 3 درصد افزایش یافت. گاوهای کاردانو ممکن است تمایل به خرید افت فعلی برای افزایش قیمت تا 0.38 دلار داشته باشند. با این حال، روند فعلی همچنان به نشان دادن روند افقی که از 24 نوامبر برقرار بوده است، ادامه می دهد.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال افزایشی را نشان داد، زیرا بیت کوین با افزایش 3.5 درصدی از مرز 17500 دلار عبور کرد. در همین حال، اتریوم با جهش 4 درصدی به 1300 دلار رسید. در میان آلتکوین‌های پیشرو، ریپل با 2 درصد افزایش به 0.39 دلار رسید، در حالی که Dogecoin در 0.09 دلار باقی ماند. پولکادوت و سولانا به ترتیب 2 و 4 درصد افزایش یافتند، در حالی که توکن بهمن 6 درصد جهش کرد و به 13.73 دلار رسید.

اسکرین شات 2022 12 13 در 11.19.26 ب.ظ
تحلیل قیمت کاردانو: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: RSI در نمودار روزانه به سمت بالا حرکت می کند

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو، می توان مشاهده کرد که قیمت در امتداد یک روند افقی گسترده که از 24 نوامبر آغاز شده است، بدون توجه به افزایش جزئی رخ داده در 24 ساعت گذشته ادامه دارد. منطقه پشتیبانی 0.30 دلاری تقریباً یک ماه است که قیمت ADA را بدون هیچ گونه افزایشی به سمت شکست بوده است. نقطه مقاومت فوری بعدی در 0.38 دلار است، اگر گاوها بتوانند یک رالی را به سمت بالا آغاز کنند. با این حال، در قیمت فعلی، قیمت را می توان زیر میانگین متحرک 9 و 21 روزه و میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) مشاهده کرد.

ADAUSDT 2022 12 13 23 24 23
تحلیل قیمت کاردانو: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که حجم معاملات در 24 ساعت گذشته بیش از 69 درصد افزایش یافته است، بدون اینکه روند صعودی قابل توجهی در قیمت داشته باشد. این نشان دهنده تسلط فروشنده در بازار ADA است. با این حال، شاخص قدرت نسبی 24 ساعته (RSI) را می توان مشاهده کرد که قبل از رسیدن به منطقه کم ارزش در دهه 30 به سمت بالا حرکت می کند. در حال حاضر در 43، برای تأثیرگذاری بر بازتاب صعودی قیمت ADA، باید از 50 عبور کند. در همین حال، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) از نظر یک واگرایی صعودی یا نزولی در برابر منطقه خنثی روی حصار باقی می ماند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر تصمیم سرمایه گذاری توصیه می کنیم.