منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA نزولی بیشتر در 0.2533 دلار را رد می کند، زیرا حمایت صعودی در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA نزولی بیشتر در 0.2533 دلار را رد می کند، زیرا حمایت صعودی در حال افزایش است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که جفت ADA/USD در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. این بازار با قیمت 0.2506 دلار باز شد و تا قیمت فعلی 0.2533 دلار افزایش یافته است. انتظار می رود حرکت صعودی ادامه یابد زیرا قوی ترین سطح مقاومت در 0.254 دلار هنوز به دست نیامده است. با این حال، معامله گران همچنین باید سطح حمایت قوی 0.2498 دلار را در صورت هرگونه عقب نشینی ناگهانی در بازار، زیر نظر داشته باشند. به طور کلی، به نظر می رسد که جفت ADA/USD برای ادامه رشد در کوتاه مدت موقعیت خوبی دارد.

سکه همچنین رشد قابل توجهی داشته است زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 0.87 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته کاردانو در حال حاضر 145 میلیون دلار است و ارزش بازار آن 8.74 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: گاوها در منحنی قیمت پیشرو هستند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می‌دهد که امروز با مشاهده افزایش قیمت، ارز دیجیتال کمی بهبود یافته است. این بازار با قیمت 0.2506 دلار باز شد و در 0.2533 دلار بسته شد که نسبت به 24 ساعت گذشته 0.13 درصد افزایش داشته است. جفت ADA/USD از سطح حمایت 0.2498 دلار عبور کرده و در حال حاضر بالاتر از آن معامله می شود. خرس قبل از سوئیچ کنترل بازار را در دست داشت و اوج‌ها و نزول‌های پایین‌تر شکل می‌گرفت. قیمت در حال حاضر بالاتر از سطح مقاومت 0.25 دلار معامله می شود و انتظار می رود برای مدتی بالاتر از این سطح باقی بماند تا سطح حمایت جدید ایجاد شود.

تصویر 443
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

MA50 و MA200 بالاتر از قیمت فعلی هستند که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد. RSI همچنین وضعیت بازار بیش از حد خرید را نشان می دهد زیرا در حال حاضر روی 70.36 قرار دارد که کمی بالاتر از بیش خرید است. بنابراین، معامله گران باید در هنگام ورود به موقعیت های جدید محتاط باشند زیرا ممکن است در آینده نزدیک برخی عقب نشینی ها وجود داشته باشد. MACD همچنین در منطقه صعودی روند دارد و نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تحلیل 4 ساعته قیمت ADA/USD: افزایش نوسانات با حرکت صعودی قوی

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت در چهار ساعت اول امروز به طور پیوسته افزایش یافته است، زیرا قیمت در پایان جلسه دیروز شروع به افزایش کرد، اما از آنجایی که سکه با فشار فروش مواجه است، کاهش ارزش دارد. دوباره در حال انجام است، زیرا خرس ها دوباره رهبری را به دست گرفته اند. با این حال، در صورت مشاهده فقط برای امروز، سکه همچنان به رنگ سبز معامله می شود.

تصویر 442
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

MA50 و MA200 بالاتر از قیمت فعلی حرکت می‌کنند و حمایت قوی ایجاد می‌کنند که به گاوها کمک می‌کند تا به پیشروی بالاتر ادامه دهند. RSI همچنان وضعیت بازار بیش از حد خرید را نشان می دهد زیرا در حال حاضر روی 33.84 قرار دارد که کمی بالاتر از بیش خرید است. MACD همچنان در منطقه صعودی روند دارد و نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در چند ساعت اخیر حرکت صعودی قوی را نشان داده است، زیرا سکه در حال معامله بالاتر و شکستن سطوح مقاومت چندگانه است. صعودی احتمالاً در کوتاه مدت تا زمانی که سطح حمایت جدیدی ایجاد نشود، کنترل بازار را حفظ خواهد کرد.