منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA موج صعودی را طی می کند زیرا خریداران 0.58 دلار بعدی را هدف قرار می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA موج صعودی را طی می کند زیرا خریداران 0.58 دلار بعدی را هدف قرار می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano منعکس کننده یک سوگیری صعودی است که احتمالاً جفت را به بالای 0.58 دلار در آخر هفته خواهد برد. نمودارهای ساعتی مملو از شمعدان های سبز برای روز است. گاوها با توجه به نوسانات کم، قیمت را بالاتر می برند و مقاومت بالاتر را در سطح قیمت 0.57 دلار آزمایش می کنند.

سکه btc 1
منبع: Coin360

خریداران در جفت ADA/USD فشار خرید سنگینی ایجاد می کنند. این جفت با مقاومت بحرانی 0.57 دلار و سپس در منطقه 0.58 دلار روبرو می شود. برای دومین روز متوالی، Cardano به سطح 0.57 دلار صعود کرد. علامت صعودی “سه سرباز سفید” در نمودارهای ساعتی ظاهر می شود که در هفته آینده به این جفت کمک می کند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: روند مثبت قوی روی کارت ها

از آنجایی که کاردانو در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال در حال بازیابی به بالاترین سطح خود رسیده است، این جفت ارز به شدت صعودی به نظر می رسد. الگوی معکوس “سر و شانه” نیز به سناریوی موردی صعودی کمک می کند زیرا این جفت تلاش می کند روز را فراتر از 0.56 دلار ببندد. شکست فقط به تقویت رالی صعودی از جمله داده های حجم بالاتر کمک می کند. تجزیه و تحلیل قیمت Cardano هنوز نشان می دهد که یک شکست قابل اعتماد هنوز در نمودارها ظاهر می شود.

ada usd 1d
منبع: TradingView

روند نزولی نمودارهای ساعتی قطعا به پایان رسیده است و معامله گران به دنبال قیمت های بالاتر هستند. الگوی گردن و سر و شانه ها با موفقیت شکسته شده است و معامله گران روزی منتظر نشانه های مثبت بیشتر برای ایجاد تجمع های کوچک هستند. فشار مجدد در آخر هفته می تواند به ایجاد روند صعودی بیشتر کمک کند همانطور که در شاخص های فنی مختلف منعکس شده است.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: نشانگرهای فنی نشانگر سبزتر بودن آینده هستند

طیفی از شاخص‌های فنی نشانه‌هایی از افزایش قیمت‌ها در آینده را نشان می‌دهند. بسته شدن صعودی می تواند به این جفت کمک کند در سناریوی بلندمدت جلوتر از خط گردن و حتی روند نمودار را به سمت 0.60 دلار حرکت دهند. RSI بالای 55 ثابت باقی می ماند و در نتیجه به گاوها سیگنال می دهد که طبق تحلیل قیمت Cardano بیشتر خریداری کنند.

ada USD 4h
منبع: TradingView

نشانگر MACD خط سیگنال را نشان می دهد که مسیر بالاتری را طی می کند و هیستوگرام نیز به سمت بالا حرکت می کند. تجزیه و تحلیل قیمت Cardano مطابق با شاخص های فنی در نمودارهای ساعتی صعودی به نظر می رسد.

نوسانگر مومنتوم دیگر، خط MACD از بالای خط سیگنال بالای صفر عبور می کند و هیستوگرام های در حال افزایش نشان دهنده ادامه حرکت صعودی در حال حاضر است. الگوی مثلث صعودی از جفت ADA/USD در زیر تا منطقه پشتیبانی 0.54 دلار پشتیبانی می کند. در مقابل، کاهش شدید قیمت ها می تواند ADA را به سطح 0.50 دلار برساند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: آخر هفته آهسته می تواند به ADA در تثبیت سود کمک کند

اگر گاوها بتوانند قیمت ها را در آخر هفته بالای 0.55 دلار نگه دارند، قیمت ها می توانند به سمت سمت بالاتر تثبیت شوند. الگوی انقباض حجم نیز به هدف قیمت بالاتر 0.57 دلار در ساعات آینده اشاره دارد. پشتیبانی زیر 0.54 دلار است، جایی که می توان خرید بیشتری انجام داد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.