منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA قرار است در ساعات آینده از بالاترین سطح روزانه عبور کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA قرار است در ساعات آینده از بالاترین سطح روزانه عبور کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو روندهای صعودی را در بازه های زمانی کوتاه مدت و بلند مدت نشان می دهد. گاوهای نر کاردانو در چند روز گذشته بازار را کنترل کرده اند. جفت ADA/USD حمایت قوی در 0.400 دلار پیدا کرده است و در حال حاضر با قیمت 0.426 دلار معامله می شود. سطوح مقاومت بعدی که باید مراقب آنها باشید 0.525 دلار و 0.545 دلار هستند. در جهت نزولی، سطوح حمایت 0.400 دلار و 0.380 دلار هستند. قیمت کاردانو در حال حاضر در یک روند صعودی بالاتر از سطح حمایت 0.400 دلار معامله می شود. قیمت احتمالا در کوتاه مدت به سمت سطوح مقاومت 0.525 دلار و 0.545 دلار بالاتر خواهد رفت.

از جنبه نزولی، سطح حمایت 0.400 دلاری احتمالاً حمایت قوی برای گاوها خواهد داشت. اگر قیمت به زیر این سطح برسد، می‌تواند سطح حمایت 0.380 دلار را آزمایش کند. قیمت کاردانو در حال حاضر در یک روند صعودی بالاتر از سطح حمایت 0.400 دلار معامله می شود. قیمت احتمالا در کوتاه مدت به سمت سطوح مقاومت 0.525 دلار و 0.545 دلار بالاتر خواهد رفت.

تحلیل قیمت 4 ساعته ADA/USD: تحولات اخیر قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای یک بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد. بازار در چند روز گذشته بین 0.400 و 0.545 دلار تثبیت شده است. جفت ADA/USD احتمالاً در کوتاه مدت یا بالاتر از سطح 0.545 دلار یا زیر سطح حمایت 0.400 دلار شکسته خواهد شد. اگر قیمت به بالای سطح مقاومت 0.545 دلار برسد، می تواند سطح مقاومت 0.600 دلار را آزمایش کند. از سوی دیگر، اگر قیمت به زیر سطح حمایت 0.400 دلار برسد، در کوتاه مدت می تواند به سطح حمایت 0.380 دلار سقوط کند.

تصویر 114
منبع نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: TradingView

شاخص RSI در حال حاضر نزدیک به سطح 50 است که نشان می دهد بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد. اندیکاتور MACD نیز نزدیک به خط صفر است که نشان می دهد روند مشخصی در بازار وجود ندارد. تحلیل قیمت کاردانو برای یک بازه زمانی 1 ساعته نشان می دهد که بازار یک الگوی مثلث صعودی صعودی را در نمودار تشکیل داده است. جفت ADA/USD احتمالا در کوتاه مدت به بالاتر از سطح مقاومت 0.545 دلار خواهد رسید.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: گاوها بر بازار مسلط هستند

در چند روز گذشته قیمت کاردانو نوسانات قابل توجهی داشته است. با این حال، با نوسانات در حال افزایش است. علاوه بر این، با افزایش نوسانات، ارزش کریپتوکارنسی برای تغییر بی ثبات تر می شود. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.502 دلار است که به عنوان مانع اصلی مقاومت ADA عمل می کند. از سوی دیگر، حد پایین باند بولینگر 0.431 دلار تعیین شده است که به عنوان یکی دیگر از موانع مقاومت ADA عمل می کند.

تصویر 115
منبع نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: TradingView

به نظر می رسد قیمت ADA/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان می دهد بازار در حال تجربه یک روند نزولی است. اندیکاتور MACD نیز زیر خط صفر قرار دارد که نشان می دهد روند بازار نزولی است. با این حال، با نزدیک شدن بازار به محدوده فروش بیش از حد، ممکن است به زودی تغییر قیمت رخ دهد. قیمت Cardano در حال حاضر در 0.426 دلار معامله می شود و به نظر می رسد گاوها آماده می شوند تا قیمت را به بالای سطح 0.445 دلار برسانند. اگر آنها موفق باشند، ADA می تواند سطوح 0.475 دلار و 0.500 دلار را در کوتاه مدت هدف قرار دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که بازار در هر دو بازه زمانی کوتاه مدت و بلند مدت در یک روند صعودی قرار دارد. جفت ADA/USD حمایت قوی در 0.400 دلار پیدا کرده است و در حال حاضر با قیمت 0.426 دلار معامله می شود. سطوح مقاومت بعدی که باید مراقب آنها باشید 0.525 دلار و 0.545 دلار هستند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.