منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA علائم نزولی شدید را در 0.3146 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA علائم نزولی شدید را در 0.3146 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حرکت صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز در حال افزایش است. قیمت سکه پس از کسب ارزش قابل توجهی در روز گذشته، افزایش بیشتری داشته و همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد. گاوها ضررهایی را که در ابتدای هفته با آن مواجه بودند جبران کردند، زیرا بیشتر روند نزولی بود. اما از آنجایی که بازار دیروز شروع به بهبود کرد، ADA یکی از بالاترین سودها بود و روند صعودی امروز قیمت را تا 0.3146 دلار بهبود بخشید.

مقاومت بعدی برای ADA در 0.3173 دلار است، در حالی که حمایت فعلی در نقطه 0.3083 دلار وجود دارد. خرس ها نیز در بازار قوی بودند و توانسته اند قیمت را نیز پایین بیاورند. با این حال، به نظر می رسد که مقاومت در برابر روند صعودی سخت است و قیمت را امروز بالا برد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نمودار قیمت یک روزه: ADA برای بازآزمایی 0.3173 دلار به عنوان مقاومت

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که جفت ADA/USD همچنان در یک روند صعودی است، زیرا اکنون گاوها به دنبال به چالش کشیدن مقاومت 0.3173 دلار هستند که به نظر می رسد به زودی تحت آزمایش قرار می گیرد. هدف بعدی برای گاوها، نوسان قبلی 0.3173 دلار خواهد بود که دیروز مشاهده شد، اما گاوها نتوانستند موقعیت را برای مدت طولانی حفظ کنند زیرا قیمت روز بعد پایین آمد، و اکنون این مقاومت خطی بعدی است که گاوها با آن مواجه می شوند. .

تصویر 414
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) پس از عبور از منحنی SMA 50 که یک متقاطع صعودی است، در سطح 0.3172 دلار معامله می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) با شاخص 38.49 نزدیک به سقف بیش از حد خرید در شیب تند رو به بالا معامله می شود که به فعالیت خرید فعلی اشاره می کند. اندیکاتور MACD فعالیت صعودی و یک متقاطع احتمالی را به زودی نشان می دهد که احساسات مثبت گاوها را بیشتر تقویت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که ADA به روند صعودی خود ادامه می دهد زیرا قیمت در چند ساعت گذشته در روند افزایشی بوده است. اصلاح مشاهده شده در پایان آخرین جلسه معاملاتی نیز در چهار ساعت ابتدایی جلسه معاملاتی امروز ادامه یافت و همچنین شکست قیمت نزولی بود، اما بعداً گاوها بازگشتی تهاجمی داشتند و سودهای بیشتری کسب کردند.

تصویر 415
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور MACD حرکت صعودی را نشان می دهد، اما قیمت نیز با مقاومت منحنی میانگین متحرک کوتاه مدت در 0.3140 دلار مواجه است. اندیکاتور RSI ساعتی در 49.82 معامله می شود، که به این معنی است که گاوها در حال حاضر دست برتری در بازار دارند و به احتمال زیاد به سودهای صعودی خود ادامه می دهند. نشانگر MA به مدت 4 ساعت روشن است و در حال حاضر روی 0.3140 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال امروز از نوسان صعودی برخوردار است. اگر سکه بتواند سطوح قیمتی را برای روزهای آینده حفظ کند، این یک علامت بسیار دلگرم کننده برای خریداران است. با این وجود، احساسات کلی در بازار مثبت به نظر می رسد و سرمایه گذاران احتمالاً همچنان بازده سرمایه گذاری خود را مشاهده خواهند کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.