منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA شروع به افزایش ارزش در $ 0.4012 می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA شروع به افزایش ارزش در $ 0.4012 می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 377
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano پیشرفت اخیر قیمت را تأیید می کند، زیرا حرکت صعودی به افزایش مجدد قیمت کمک می کند و قیمت امروز تا سطح 0.4012 دلار افزایش یافت. مقاومت برای ADA در 0.4142 دلار موجود است و شکستن بالاتر از این سطح ممکن است منجر به افزایش بیشتر قیمت شود. از سوی دیگر، پشتیبانی از ADA/USD در قیمت 0.3629 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است باعث افت قیمت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت 24 ساعته: خط روند صعودی

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها بیشتر برای امروز بازار را کنترل کرده اند، اما به طور کلی هفته گذشته مضر بود زیرا خط روند قیمت به شدت نزولی است. با این حال، گاوها در دو روز گذشته سطوح قیمتی خود را حفظ کرده اند. ADA در حال حاضر پس از بهبودی با قیمت 0.4012 دلار معامله می شود.

تصویر 375
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در نمودار قیمت یک روزه در موقعیت 0.3637 دلار معامله می شود. نوسانات پایین است، که نشان می دهد بازار ممکن است نوسانات قیمت عمده ای را تجربه نکند. باند بالا در 0.4142 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و باند پایین در 0.3629 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از ADA است. شاخص قدرت نسبی (RSI) امروز در سمت بهبود قرار گرفته است زیرا این شاخص تا شاخص 47 در نیمه پایینی منطقه خنثی بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نمودار قیمت 4 ساعته: اشکال احساسات صعودی ثابت

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano نیز در حمایت از گاوهای نر است زیرا شکست قیمت به سمت بالا بود و گاوها قدرت خوبی برای حفظ سطوح بالای 0.40 دلار نشان دادند. ADA در حال حاضر با قیمت 0.4012 دلار معامله می شود و خط روند تحلیل قیمت Cardano در این نمودار نیز نشان دهنده شکل گیری احساسات صعودی است. میانگین متحرک، به صورت ساعتی، 0.3906 دلار است که درست بالاتر از قیمت فعلی است.

تصویر 376
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در سمت پایین در نمودار قیمت 4 ساعته قرار دارد زیرا مقدار بالای آن در حد 0.4146 دلار و مقدار پایین آن در موقعیت 0.3600 دلار قرار دارد. باندهای بولینگر میانگین ارزش را در 0.4017 دلار حفظ می کنند. با افزایش قیمت، شاخص RSI دوباره اندکی افزایش می یابد و در حال حاضر در نیمه پایین منطقه خنثی روی شاخص 63.32 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که جفت ارز دیجیتال امروز در حال بهبود است. جفت ADA/USD امروز به بهبود خود ادامه می دهد و سکه تا حدی ارزش بیشتری پیدا کرده است و در حال حاضر با قیمت 0.4012 دلار معامله می شود و گاوها احساسات بازار را در تمام بازه های زمانی کنترل می کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.