منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA زیر مرز 0.3900 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA زیر مرز 0.3900 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پویایی نزولی را نشان می دهد. خرس‌ها کاملاً کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست گرفته‌اند، که روند بازار را به سمت بدتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد که یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده کنترل شود. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می دهد که قیمت Cardano دیروز به مرز 0.3888 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.3954 دلار رسید. کاردانو به یک حرکت منفی عظیم ادامه می دهد. علاوه بر این، قیمت Cardano امروز، در 12 اکتبر 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.3875 دلار رسید. ADA در حال حاضر با 0.3875 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 427,931,627 دلار و ارزش بازار زنده 13,225,409,981 دلار در 24 ساعت گذشته 2.53 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر رتبه هشتم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano به مدت 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل منفی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند که منجر به این می‌شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.4310 دلار قرار دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.3781 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات پایینی را تجربه می کند، قیمت Cardano به طور قابل توجهی فضای کمتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت ADA/USD به سمت پایین حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی کاهش بیشتر است، که پتانسیل شکست را نشان می‌دهد که ممکن است منجر به معکوس شدن کامل بازار شود.

تصویر 171
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 20 است و باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه‌ای کم‌ارزش شده شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت فروش در حالی که به سمت مرگ نهایی حرکت می کند، غالب است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر حرکتی کاهشی را تجربه کرده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 0.4655 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.3922 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند، که نشان دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. از این رو، قیمت به سمت ویژگی های کاهشی بیشتر حرکت می کند.

تصویر 172
نمودار قیمت یک روزه ADA/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 28 باشد که ارزش بسیار پایین این ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت کاهشی پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار است و به سمت کاهش پویایی حرکت می کند. علاوه بر این، کاهش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال رو به کاهش است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً نزولی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود کاهش دهد. انتظار می رود که خرس ها کنترل خود را حفظ کنند. همانطور که بازار به سمت ثبات حرکت می کند، خرس ها شانس قابل توجهی برای حفظ بازار و کاهش بیشتر ارزش کاردانو به دست می آورند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.