منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA در 0.5 دلار ثابت است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA در 0.5 دلار ثابت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ثبات را نشان می دهد. گاوها تا حدودی کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست آورده‌اند، که روند بازار را به سمت بدتر تغییر خواهد داد، و ADA اکنون انتظار دارد یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده کنترل شود. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می دهد که قیمت Cardano دیروز به مرز 0.49 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.5 دلار رسید. کاردانو به یک حرکت مثبت عظیم ادامه می دهد. با این حال، قیمت Cardano روز بعد، در 12 سپتامبر 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.49 دلار رسید. در 13 سپتامبر 2022، ADA در حال حاضر با 0.50 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 783,908,399 دلار و ارزش بازار زنده 17,230,076,145 دلار در 24 ساعت گذشته 2.19 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر رتبه هشتم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل مثبتی را با حرکت قیمت به سمت بالا نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند که منجر به این می‌شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.519 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.498 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت صعودی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات پایینی را تجربه می کند، قیمت Cardano به طور قابل توجهی فضای کمتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که قیمت ADA/USD به سمت بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با پویایی افزایش بیشتر است.

تصویر 164
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه پایدار شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت خرید در حالی که به سمت ثبات حرکت می کند، غالب است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر حرکتی فزاینده ای را تجربه کرده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.52 دلار قرار دارد که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.47 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان‌دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

تصویر 165
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 55 باشد که ارزش پایدار ارز دیجیتال را نشان می دهد. در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت فزاینده پیروی می کند که نشان دهنده ثبات بازار است و حرکتی به سمت افزایش پویایی دارد. علاوه بر این، افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال رو به افزایش است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً صعودی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود افزایش دهد. انتظار می رود گاوها کنترل خود را حفظ کنند. همانطور که بازار به سمت ثبات حرکت می کند، گاوها شانس قابل توجهی برای حفظ بازار و افزایش ارزش کاردانو به دست می آورند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.