منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA در 0.3658 دلار ثابت است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA در 0.3658 دلار ثابت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پویایی نزولی را نشان می دهد. خرس‌ها کاملاً کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست گرفته‌اند، که روند بازار را به سمت بدتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده در دست بگیرد. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می دهد که قیمت Cardano دیروز به مرز 0.3633 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.3692 دلار رسید. کاردانو به یک حرکت منفی عظیم ادامه می دهد. علاوه بر این، قیمت Cardano امروز، در 16 اکتبر 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.3658 دلار رسید. ADA در حال حاضر با 0.3658 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 312,336,304 دلار و ارزش بازار زنده 12,545,307,188 دلار در 24 ساعت گذشته 0.23 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر رتبه هشتم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو به مدت 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل منفی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال در هر دو طرف مستعد تغییرات نوسانی باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.3836 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.3574 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات بالایی را تجربه می کند، قیمت Cardano به طور قابل توجهی فضای بیشتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که قیمت ADA/USD به سمت پایین حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی کاهش بیشتر است، که پتانسیل شکست را نشان می‌دهد که ممکن است منجر به واژگونی کامل بازار شود.

تصویر 227
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه کم‌ارزش‌شده شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت فروش غالب است در حالی که به سمت پویایی نزولی بیشتر حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر با حرکت فزاینده ای روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.4650 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.3589 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند، که نشان دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی های بیشتر حرکت می کند.

تصویر 228
نمودار قیمت یک روزه ADA/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 24 باشد که ارزش بسیار پایین این ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت فزاینده پیروی می کند که نشان دهنده افزایش بازار است و حرکاتی به سمت پویایی افزایش می دهد. علاوه بر این، افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که ارزش این ارز دیجیتال غیرفعال است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً نزولی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود کاهش دهد. انتظار می رود که خرس ها کنترل خود را حفظ کنند. همانطور که بازار به سمت ثبات حرکت می کند، خرس ها شانس قابل توجهی برای حفظ بازار و کاهش بیشتر ارزش کاردانو به دست می آورند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.