منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA در 0.3649 دلار ثابت است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA در 0.3649 دلار ثابت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پویایی نزولی را نشان می دهد. خرس‌ها کاملاً کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست گرفته‌اند، که روند بازار را به سمت بدتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده در دست بگیرد. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می دهد که قیمت Cardano دیروز به مرز 0.3677 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.3734 دلار رسید. کاردانو به یک حرکت منفی عظیم ادامه می دهد. علاوه بر این، قیمت Cardano امروز، در 18 اکتبر 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.3649 دلار رسید. ADA در حال حاضر با قیمت 0.3649 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 406,054,811 دلار و ارزش بازار زنده 12,536,105,269 دلار در 24 ساعت گذشته 2.07 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر رتبه هشتم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو به مدت 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل منفی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال در هر دو طرف مستعد تغییرات نوسانی باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.3734 دلار قرار دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.3628 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند، قیمت کاردانو به طور قابل توجهی فضای بیشتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که قیمت ADA/USD به سمت پایین حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی کاهش بیشتر است، که پتانسیل شکست را نشان می‌دهد که ممکن است منجر به واژگونی کامل بازار شود.

تصویر 253
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 39 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه کم‌ارزش‌شده شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به صورت خطی حرکت می‌کند و نشان می‌دهد که فعالیت فروش و فعالیت خرید در حالی که به سمت پویایی‌های پایدارتر حرکت می‌کند معادل هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر حرکتی کاهشی را تجربه کرده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.4601 دلار قرار دارد که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.3502 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند، که نشان دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. با این حال، قیمت به سمت پایین به سمت ویژگی های کاهش بیشتر حرکت می کند.

تصویر 254
نمودار قیمت یک روزه ADA/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 26 باشد که ارزش بسیار پایین این ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت کاهشی پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار است و به سمت کاهش پویایی حرکت می کند. علاوه بر این، کاهش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که ارزش این ارز دیجیتال غیرفعال است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً نزولی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود کاهش دهد. انتظار می رود که خرس ها کنترل خود را حفظ کنند. همانطور که بازار به سمت ثبات حرکت می کند، خرس ها شانس قابل توجهی برای حفظ بازار و کاهش بیشتر ارزش کاردانو به دست می آورند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.