منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA تا 0.3098 دلار بازیابی می شود زیرا گاوها با خیال راحت هدایت می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA تا 0.3098 دلار بازیابی می شود زیرا گاوها با خیال راحت هدایت می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز یک رویکرد روند صعودی نسبی را نشان می دهد زیرا با حفظ قدرت خود، قیمت به 0.3098 دلار رسیده است. از زمانی که بهترین فرصت های بازیابی در دسترس قرار گرفته است، کل ارزش سکه سود برده است. در ساعات آینده، پیش بینی می شود که قیمت بسیار بیشتر افزایش یابد. قیمت کاردانو طی چند روز گذشته منفی باقی مانده است، امروز قیمت سقوط کرد و 2.37 درصد افزایش یافت. مقاومت جفت ADA/USD در حال حاضر 0.318 دلار و حمایت 0.3012 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر 314,996,101 دلار است و کاردانو اکنون با ارزش بازار 10,694,403,457 دلار در رتبه نهم قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار 1 روزه

قیمت Cardano یک روزه حرکت روند صعودی قیمت را برای امروز تأیید می کند، زیرا قیمت به 0.3098 دلار افزایش یافته است. گاوها پس از به دست آوردن امتیاز در 24 ساعت گذشته قیمت را به بالای 0.3 دلار رسانده اند. نوسانات بازار به دنبال یک حرکت کاهشی است، به این معنی که قیمت کاردانو کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند بولینگر 0.3230 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.3045 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای ADA است.

تصویر 281
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 42.36 معامله می شود که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. در نتیجه، سکه در محدوده خنثی پایین در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، به نظر می رسد که دوره RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. اقدامات برابر فروش و خرید نیز با امتیاز RSI ثابت نشان داده می شود. خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال (قرمز) قرار دارد که نشان دهنده این است که صعودی ها کنترل بازار را در دست دارند.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 0.3098 دلار می شود

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano یک سرب صعودی را اعلام می کند زیرا قیمت به طور مداوم بهبود یافته است. از چند ساعت گذشته روند صعودی مشاهده شده است و قیمت تا سطح 0.3098 دلار حرکت کرده است. با قوی تر شدن روند صعودی، قیمت به شدت رشد کرده است. ADA در سطح 0.318 دلار با مقاومت روبرو می شود. پیش بینی می شود که یک فشار بعدی در چند ساعت آینده رخ دهد.

تصویر 282
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت Cardano با عبور خط سریع از بالای خط سیگنال در حال افزایش است. حد بالای باند بولینگر 0.3162 دلار است و به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای ADA عمل می کند. از سوی دیگر، حد پایین باند بولینگر 0.3009 دلار است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی ADA است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در منطقه صعودی قرار دارد که نشان می دهد قیمت به احتمال زیاد در ساعات آینده افزایش خواهد یافت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل های یک روزه و چهار ساعته قیمت کاردانو هر دو نشان می دهد که قیمت امروز به سمت بالا حرکت کرده است. این روند در طول روز به شدت ادامه یافت و به گاوها اجازه داد در 24 ساعت گذشته قیمت را به 0.3098 دلار برسانند و آنها را به مسیر خود بازگردانند. در ساعات بعدی، پیش‌بینی می‌شود که ارزهای دیجیتال به طور پیوسته افزایش پیدا کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.