منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA بیشتر به 0.3658 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA بیشتر به 0.3658 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پویایی نزولی را نشان می دهد. خرس‌ها کاملاً کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست گرفته‌اند، که روند بازار را به سمت بدتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد که یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده کنترل شود. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می دهد که قیمت Cardano دیروز تا مرز 0.3542 دلار سقوط کرد، اما بلافاصله پس از آن به 0.3782 دلار رسید. کاردانو به یک حرکت منفی عظیم ادامه می دهد. علاوه بر این، قیمت Cardano امروز، در 13 اکتبر 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.3658 دلار رسید. ADA در حال حاضر با 0.3658 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 1,042,782,519 دلار و ارزش بازار زنده 12,858,173,790 دلار در 24 ساعت گذشته 3.19 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر رتبه هشتم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano به مدت 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل منفی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال در هر دو طرف مستعد تغییرات نوسانی باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.4220 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.3601 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات بالایی را تجربه می کند، قیمت Cardano به طور قابل توجهی فضای بیشتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت ADA/USD به سمت بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار فزاینده با پویایی فزاینده بیشتر است، که پتانسیل شکست را نشان می‌دهد که ممکن است منجر به معکوس شدن کامل بازار شود.

تصویر 184
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 18 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه کم‌ارزش‌شده شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت خرید در حالی که به سمت ثبات حرکت می کند، غالب است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر با حرکت فزاینده ای روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 0.4678 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.3797 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند، که نشان دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. از این رو، قیمت به سمت ویژگی های کاهشی بیشتر حرکت می کند.

تصویر 185
نمودار قیمت یک روزه ADA/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 23 باشد که ارزش بسیار پایین این ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت کاهشی پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار است و به سمت کاهش پویایی حرکت می کند. علاوه بر این، کاهش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال رو به کاهش است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً نزولی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود کاهش دهد. انتظار می رود که خرس ها کنترل خود را حفظ کنند. همانطور که بازار به سمت ثبات حرکت می کند، خرس ها شانس قابل توجهی برای حفظ بازار و کاهش بیشتر ارزش کاردانو به دست می آورند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.