منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA بیشتر به زیر 0.37 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA بیشتر به زیر 0.37 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است
  • مقاومت برای ADA در 0.3659 دلار موجود است
  • پشتیبانی از ADA/USD با قیمت 0.3124 دلار موجود است

تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است. مقاومت فعلی قابل توجه در 0.3659 دلار به چالش کشیده شده است، زیرا قیمت ADA/USD تقریباً 2.7٪ از مانع اصلی قبلی در 0.3124 دلار کاهش یافته است. در نتیجه، ADA/USD باید به زودی معکوس شود و تلاش کند تا بخشی از ضرر را در روزهای آینده جبران کند. حجم معاملات 24 ساعته ADA نیز به 1,563,226,622 دلار با ارزش بازار 12,108,638,178 دلار کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD: منحنی قیمت یک مسیر نزولی را دنبال می کند تا پایان 0.3473 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو تأیید می کند که روند بازار در حال کاهش است. چند هفته قبل از آنجایی که شاهد ظهور یک روند صعودی قدرتمند بودند، برای توسعه ارز دیجیتال بسیار مهم بود. اما اکنون خرس ها در راس کار هستند و شروع به کاهش قیمت کرده اند. ارزش این ارز دیجیتال که در زمان نگارش این مقاله اکنون 0.3473 دلار معامله می شود، طی 24 ساعت گذشته 1.29 درصد کاهش یافته است. در نمودار قیمت یک روزه، مقدار میانگین متحرک (MA) 0.3861 دلار است.

تصویر 165
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که موج نزولی احتمالا در روزهای آینده گسترش خواهد یافت. اگر در مورد مقادیر اندیکاتور باند بولینگر بالا و پایین صحبت کنیم، باند بالایی ارقام 0.4432 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند پایین مقدار 0.3325 دلار را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به زیر حد خرید پایین رفته است.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: به روز رسانی های اخیر

طبق نمودار 4 ساعته قیمت کاردانو، طی چند ساعت گذشته یک حرکت جانبی وجود داشته است. قیمت ADA/USD اکنون در حال کاهش است و به دلیل حرکت منفی قوی در 0.3462 دلار معامله می شود. گاوها می توانند سعی کنند مسیر را تغییر دهند، اما اگر روند منفی ادامه یابد، بعید است که موفق شوند.

تصویر 164
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

در نمودار قیمت 4 ساعته، ارزش میانگین متحرک 0.3481 دلار است که تا حدودی کمتر از نرخ بازار در حال حرکت است. 0.4246 دلار و 0.3216 دلار به ترتیب در باندهای بولینگر بالا و پایین نمایش داده می شوند. شاخص RSI نیز زیر خط 35.32 کم خرید است که نشان می دهد روند منفی کوتاه مدت ممکن است تشدید شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که انتظار می رود بازار در کوتاه مدت شاهد تثبیت باشد. با این حال، روند نزولی همچنان قوی است و انتظار می رود قیمت ها به حرکت نزولی خود ادامه دهند. با در دست گرفتن کنترل بازار، شاخص های بازار به حرکت نزولی بیشتر در کوتاه مدت اشاره می کنند. سرمایه گذاران همچنان نسبت به شرایط فعلی اقتصادی محتاط هستند. با این حال، روند نزولی همچنان قوی است و انتظار می رود قیمت ها به حرکت نزولی خود ادامه دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.