منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 2.14 دلار بازگشت، واژگونی آهسته دنبال می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 2.14 دلار بازگشت، واژگونی آهسته دنبال می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • ADA/USD بالای 2.14 دلار ادغام می شود.
  • ADA قبلاً ارتفاع محلی بالاتر را تنظیم کرده بود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح کمی در حدود 2.14 دلار پس از ثبت بالاترین قیمت در 2.30 دلار در اوایل این هفته ، تعیین شد. بنابراین، ما انتظار داریم که ADA/USD طی 24 ساعت آینده به روند صعودی بیشتری برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.14 دلار افزایش می یابد ، در ادامه معکوس کند؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین ، رهبر بازار ، 0.71 درصد از دست داد ، در حالی که آلت کوین برتر ، اتریوم ، 1.64 درصد افزایش یافت. در همین حال ، Shiba Inu (SHIB) با 36 درصد افزایش ، امروز بهترین بازیگر است.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: تثبیت کاردانو بالای 2.14 دلار

ADA/USD در محدوده 2.13 تا 2.17 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 22.37 درصد کاهش یافته و در مجموع 2.04 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 70.4 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه چهارم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: به نظر می رسد ADA پایین تر از آن را تنظیم کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که کاردانو نمی‌تواند به نزول بیشتری برسد، به احتمال زیاد به این معنی است که یک پایین‌تر بالاتر تعیین شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 2.14 دلار بازگشت، واژگونی آهسته دنبال می شود؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو طی هفته های گذشته معامله شده است. پس از کاهش شدید در ماه سپتامبر ، در 21 سپتامبر پایین ترین سطح نوسان عمده در 1.90 دلار تعیین شد.

واکنش زیر یک نوسان پایین را در 2.46 دلار تعیین کرد. از آن زمان ، هم بالاترین سطح پایین و هم پایین ترین سطح آن مشاهده شده است ، که نشان می دهد بازار در محدوده فشرده تری معامله می شود.

در حال حاضر ، منطقه پشتیبانی در حدود 2.10 دلار قابل مشاهده است ، در حالی که مقاومت در حدود 2.30 دلار قوی است. در اوایل این هفته ، بالاترین سطح بالاتر از 2.25 دلار قبل از رکورد قبلی محلی تعیین شد ، که نشان می دهد قیمت کاردانو ممکن است در حال آماده شدن برای بالا رفتن بیشتر باشد. با این حال ، تا زمانی که منطقه مقاومت 2.30 دلار شکسته نشود ، احتمالاً هفته آینده شاهد تثبیت بیشتر خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است چرا که پس از یکپارچگی آشکار طی 24 ساعت گذشته ، پایین ترین سطح بالاتر از 2.14 دلار تعیین شد. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD معکوس شود و هفته آینده به بالای 2.30 دلار برسد.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید ، راهنماهای ما در مورد کیف پول LTC ، کیف پول Gero و کیف های DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.