منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.60 دلار کاهش می یابد، به سرعت بالاتر واکنش نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.60 دلار کاهش می یابد، به سرعت بالاتر واکنش نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است.
  • ADA/USD دیروز از حمایت 1.75 دلاری عبور کرد.
  • پایین ترین مجموعه جدید در 1.60 دلار.

تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی است زیرا شاهد کاهش شدید قیمت پایین تر در 1.60 دلار پس از شکستن به زیر 1.75 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ADA/USD در روزهای بعد حتی پایین تر ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.60 دلار کاهش می یابد، به سرعت بالاتر از 1 واکنش نشان می دهد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته نتایج متفاوتی را شاهد بوده است. بیت کوین 1.69 درصد و اتریوم 0.09 درصد رشد کرده است. در همین حال، Cardano (ADA) با 4.4 درصد ضرر در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو به 1.60 دلار می رسد، قبل از کاهش بیشتر متوقف می شود؟

ADA/USD در محدوده 1.59 تا 1.70 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 27.97 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 3 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 54.14 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه ششم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA قبل از اینکه نزولی بیشتر آزمایش شود، دوباره دنبال می شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش اندکی قیمت Cardano باشیم، زیرا خرس‌ها برای کاهش دیگری در اواخر امروز آماده می‌شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.60 دلار کاهش می یابد، واکنش بالاتری نشان می دهد
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت Cardano طی هفته های گذشته کاهش شدیدی داشته است. پس از یک رالی قوی در 9 نوامبر که منجر به افزایش قیمت جدید در 2.375 دلار شد، یک معکوس شدید به دنبال داشت و تا اواسط نوامبر به سمت پایین ترین سطح حرکت کرد.

هفته گذشته، ما شاهد پشتیبانی از 1.75 دلار بودیم که منجر به بازگشت به 1.95 دلار شد، جایی که یک بالاترین قوی پایین تر تعیین شد. حمایت 1.75 دلاری مجدداً تا دوشنبه مورد آزمایش قرار گرفت، با یک تثبیت جزئی تا زمانی که اوایل دیروز یک جهش قوی پایین تر مشاهده شد.

این بار، قیمت Cardano در قیمت 1.60 دلار پشتیبانی شد. پس از یک واکنش خفیف بالاتر، شاهد از سرگیری حرکت نزولی در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ADA/USD احتمالاً دوباره به سمت پایین حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز نزولی است زیرا شاهد شکست حمایت 1.75 دلار بودیم که منجر به پایین آمدن قوی در 1.60 دلار شد. امروز صبح، ADA/USD شاهد کاهش جزئی به 1.70 دلار بود، با بازگشت حرکت نزولی طی ساعات گذشته، که احتمالاً منجر به کاهش بیشتر در اواخر امروز خواهد شد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Cardano هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، Decred Wallet و Ripple vs SEC ببینید.