منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار کاهش می یابد، بازیابی به دنبال آن؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار کاهش می یابد، بازیابی به دنبال آن؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • ADA/USD از 1.60 دلار عبور کرد.
  • پشتیبانی در 1.50 دلار پیدا شد.

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است، زیرا ما انتظار داریم پس از یک جهش قوی در اوایل امروز بهبودی حاصل شود. احتمالاً ADA/USD برای آزمایش مجدد حمایت قبلی 1.60 دلاری به عنوان مقاومت در 24 ساعت آینده حرکت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار کاهش می یابد، بازیابی به دنبال آن؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته کاهش شدیدی داشته است. بیت کوین، رهبر بازار، 6.73 درصد و اتریوم 8.19 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر با کاردانو (ADA) با افت 8.68 درصدی همراه هستند.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو 1.60 دلار شکست و به 1.50 دلار رسید

ADA/USD در محدوده 1.53 تا 1.75 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 1.22 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 3.219 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 51 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه ششم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA در حال رد صعود بیشتر در 1.50 دلار است

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم قیمت Cardano را ببینیم که در حال حاضر 1.50 دلار را آزمایش می‌کند، جایی که احتمالاً پشتیبانی پیدا می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار کاهش می یابد، بازیابی به دنبال آن؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Cardano در هفته های گذشته در یک حرکت نزولی قوی به معامله ادامه داده است. پس از یک حرکت قوی به 2.375 دلار، در 10 نوامبر بازگشت شدیدی به دنبال داشت که منجر به کاهش ارزش ADA/USD در اواخر ماه شد.

پس از یافتن یک پایین‌ترین قیمت در 1.60 دلار در اوایل این هفته، یک اصلاح جزئی دنبال شد تا حمایت قبلی 1.75 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت مورد آزمایش قرار دهد. از آنجا، حرکت نزولی دیروز بازگشت، که منجر به کاهش در طی ساعات گذشته شد.

در حال حاضر، ما شاهد قیمت Cardano با حمایت 1.50 دلار هستیم. احتمالاً ما شاهد بررسی مجدد حمایت قبلی در 1.60 دلار به عنوان مقاومت قبل از ادامه روند کاهشی ADA/USD در روزهای بعد خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا انتظار داریم پس از کاهش شدید کاهش در اوایل امروز، بهبودی به دنبال داشته باشد. بنابراین، ADA/USD باید شاهد حمایت قبلی در 1.60 دلار به عنوان مقاومت باشد.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و ریپل در مقابل SEC ببینید.