منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Cardano حاکی از حرکت نزولی به 1.40 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 1.500 دلار است
  • ADA در سطح 1.580 دلار با مقاومت مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که پس از سقوط به سطح 1.50 دلار، ADA قادر به بازیابی به 1.60 دلار نبود و پس از ثبت بالاترین قیمت در 1.585 دلار به کاهش خود ادامه داده است. در حال حاضر، قیمت بالاتر از سطح حمایت 1.50 دلاری است، اما با ادامه فروش، پتانسیل نزولی را نشان می دهد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را مشاهده کرده است زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی عبارتند از ETH و BTC که به ترتیب 10.01 و 8.28 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: فشار فروش بالا با افزایش ADA در 1.50 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟  1
شاخص های فنی برای ADA/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر صعودی است که با رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی کمی را نشان می دهد، زیرا ارتفاع هیستوگرام در مقایسه با چند روز پیش ناچیز است. علاوه بر این، MACD کراس اوورهای متعددی را در 24 ساعت گذشته به نمایش گذاشته است، زیرا قیمت آن به بالای 1.500 دلار رسیده است.

EMA ها در حال حاضر در موقعیت بسیار پایینی معامله می شوند زیرا قیمت در یک کانال نزولی در نمودارهای میان مدت معامله می شود. از 9 نوامبر، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano کاهش ثابتی را نشان می دهد زیرا ADA از بالاترین سطح 2.378 دلار به سطح حمایت فعلی 1.50 دلار از طریق اوج های پایین تر متعددی که در طول دوره ایجاد شده بود سقوط کرد. این شامل سطوح پشتیبانی کلیدی 2.00 دلار و 1.80 دلار است.

RSI در حال حاضر خنثی است اما در سطح 35.37 واحد شاخص پایین معامله می شود که نشان دهنده فشار نزولی قوی بر قیمت است. علاوه بر این، این اندیکاتور در نزدیکی منطقه فروش بیش از حد معامله می شود که فضای کمی برای حرکت نزولی بیشتر در نمودارهای کوتاه مدت نشان می دهد. در زمان فشار دادن، نشانگر با شیب کم حرکت می کند که نشان دهنده فقدان تکانه از هر طرف است.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و همچنان به نوسانات قیمتی بالا برای ADA ادامه می دهند، زیرا باندها همچنان گسترده هستند. در حالی که خرس‌ها از حد پایین باندها عبور کردند، تنها به صورت لحظه‌ای بود و این محدودیت سطح حمایت 1.442 دلاری را برای خریداران در زمان انتشار فراهم می‌کند. در همین حال، خط میانگین باندها سطح مقاومتی را در 1.578 دلار نشان می دهد تا گاوها بتوانند بر آن غلبه کنند.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano سیگنال فروش را با 13 از 26 شاخص فنی اصلی نشان می دهد که از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، سه شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که نشان می دهد فعالیت خرید قابل توجهی در بازارها وجود ندارد. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و در زمان نوشتن هیچ سیگنالی صادر نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو این احساس را تشدید می کند و یک سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی قیمت را در مقابل سه شاخص نشان می دهد که حرکت قیمت به سمت بالا را نشان می دهد. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی در بازارها را تأیید می کند و نشان می دهد که فشار فروش قوی بر عملکرد قیمت در نمودارهای میان مدت تأثیر می گذارد. در عین حال، 9 نشانگر خنثی هستند و در زمان پرس به طرفین متمایل نمی شوند.

از تحلیل قیمت کاردانو چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 1.50 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ADA در حال حاضر در یک کانال نزولی گیر کرده است و به حرکت رو به پایین ادامه می دهد تا سطوح حمایت پایین تر را بشکند. در حالی که قیمت در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت 1.50 دلار معامله می شود، فشار فروش از 10 نوامبر همچنان گاوها را تحت فشار قرار می دهد.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که با ادامه فروش، تحلیل قیمت Cardano به سمت پایین تا سطح حمایت 1.40 دلار حرکت کند. با این حال، می‌توان انتظار داشت که عملکرد قیمت همچنان در سطح باقی بماند زیرا خرس‌ها نیز خسته شده‌اند. اگر خریداران از حرکت نزولی بیشتر جلوگیری کنند، ممکن است قیمت در چند روز آینده به سمت مرز 2.00 دلار بهبود یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.