منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 0.58 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 0.58 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک های نزولی را نشان می دهد. خرس‌ها تا حدودی کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست آورده‌اند، که روند بازار را به سمت بدتر تغییر خواهد داد و ADA اکنون انتظار دارد که یک دوره نزولی کامل در چند روز آینده کنترل شود. با این حال، گاوها تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می‌دهد که قیمت Cardano دیروز به مرز 0.59 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.61 دلار رسید. کاردانو به حرکت منفی خفیفی ادامه می دهد. با این حال، قیمت Cardano روز بعد، در 7 ژوئن 2022، دوباره کاهش یافت و به 0.58 دلار رسید. ADA در حال حاضر با 0.58 دلار معامله می شود. ADA با حجم معاملات 1,138,109,268 دلار و ارزش بازار زنده 19,700,885,641 دلار در 24 ساعت گذشته 7.02 درصد کاهش داشته است. ADA در حال حاضر در رتبه ششم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 4 ساعت نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل منفی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن اندک است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.63 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.53 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات نسبی را تجربه می کند، قیمت کاردانو فضای کمتری برای حرکت به سمت هر دو حد دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت ADA/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده یک بازار کاهشی با پویایی کاهش بیشتر است.

تصویر 141
منبع نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 50 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه مرکزی خنثی شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان می دهد که فعالیت خرید برابر با فعالیت فروش است در حالی که به سمت پویایی پایدار حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 1 روز

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می‌شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.62 دلار قرار دارد که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 0.44 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای ADA است.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند، که نشان‌دهنده نوسانات فزاینده با فضای گسترده برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

تصویر 142
منبع نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 49 باشد که ارزش پایدار ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه مرکزی خنثی قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت نزولی جزئی پیروی می کند که نشان دهنده نزول بازار و اشاره به پویایی کاهش ارزش است. علاوه بر این، کاهش امتیاز RSI نشان دهنده فعالیت فروش برتر از فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال رو به کاهش است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً نزولی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود کاهش دهد. انتظار می رود خرس ها به زودی حرکتی انجام دهند. اگر حمایت شکسته شود، ضربه بزرگی به گاوها تلقی می‌شود و خرس‌ها ممکن است کنترل را به دست بگیرند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.