منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 0.457 دلار باز می گردد. آیا گاوها می توانند فشار نزولی را شکست دهند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 0.457 دلار باز می گردد. آیا گاوها می توانند فشار نزولی را شکست دهند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نکات صعودی را ارائه می دهد زیرا نشان می دهد که قیمت بار دیگر احیا شده است و کندل سبز دوباره در نمودار روزانه ظاهر شده است. قیمت در هفته‌های قبل کاهش ثابتی را تجربه کرد زیرا روند نزولی در اوج خود بود. با این وجود، گاوها در تلاش هستند تا حرکت امروز خود را احیا کنند، زیرا عملکرد قیمت نیز نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. قیمت ممکن است در ساعات آینده نیز به موقعیت فعلی خود برسد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: صعودی تلاش می کند قیمت را به 0.457 دلار افزایش دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو افزایش قیمت را تأیید می کند زیرا گاوها توانسته اند راه خود را برای بهبود پیدا کنند. ارزش ADA/USD بار دیگر احیا شد زیرا سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.457 دلار معامله می‌شود، در حالی که در صورت مشاهده در 24 ساعت گذشته همچنان 1.79 درصد از دست داده است. خرس ها در هفته گذشته و دیروز نیز پیشتاز بازار بودند و به همین دلیل سکه در هفت روز گذشته افت 3.24 را گزارش کرد. اما اکنون، حرکت صعودی در حال افزایش است زیرا قیمت ارز دیجیتال شروع به بهبودی کرده است، اما حجم معاملات همچنان 6.26 درصد کاهش یافته است.

ADA 1 روز 2
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک (MA) ارزش خود را 0.459 دلار بالاتر از سطح قیمت در نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد. SMA 20 همچنان زیر SMA 50 معامله می شود که نشان دهنده فشار نزولی بر تابع قیمت سکه است. نوسانات نیز پایین است، باند بالایی بولینگر در علامت 0.503 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند بولینگر پایینی در علامت 0.440 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) هیچ نشانه ای از تغییر در احساسات بازار را نشان نمی دهد زیرا در شاخص 42 با منحنی تقریباً مستقیم قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano تأیید می کند که روند صعودی تنها چهار ساعت قبل، پس از 32 ساعت گذشته، دوباره برقرار شده است. شکست قیمت امروز نزولی بود و خرس‌ها شروع به کار کردند، اما به زودی گاوها مداخله کردند و نزولی بیشتر را رد کردند. قیمت تا 0.457 دلار بهبود یافته است، و گاوها در تلاش هستند تا روند را به نفع خود تغییر دهند، که در آن تا کنون موفق به نظر می‌رسند. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت 0.458 دلار است.

آدا 4 ساعت 3
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر به طور متوسط ​​0.455 دلار را دیکته می کند که نوسانات پایینی را نشان می دهد. در حالی که ارزش بالای آن در موقعیت 0.469 دلار و ارزش پایین در موقعیت 0.441 قرار دارد. امتیاز RSI به دلیل پشتیبانی اخیر که رسیده است تا شاخص 50 نیز بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano نشانه هایی از بهبود صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت تا 0.457 دلار در چهار ساعت گذشته افزایش یافت. قیمت در هفته‌های گذشته کاهش ثابتی داشت، به جز موارد معدودی که گاوها سعی در افزایش آن داشتند. امروز گاوها دوباره در تلاش هستند تا حرکت خود را احیا کنند. در صورت تداوم حمایت خریداران، قیمت در ساعات آینده افزایش بیشتری خواهد داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.