منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به پشتیبانی 0.3800 دلار سقوط می کند، بعدی برای کریپتو چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به پشتیبانی 0.3800 دلار سقوط می کند، بعدی برای کریپتو چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Cardano حاکی از حرکت نزولی تا 0.3750 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.3800 دلار است
  • ADA با مقاومت 0.4000 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که با افزایش فشار نزولی، قیمت ADA به 0.3800 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و DOT هستند که به ترتیب 6.72 و 4.88 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به پشتیبانی 0.3800 دلار کاهش می یابد

تصویر 639
شاخص های فنی برای ADA/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت نزولی کم را نشان می دهد که در ارتفاع کوتاه نشانگر بیان می شود. از سوی دیگر، سایه تیره تر این اندیکاتور نشان دهنده افزایش فعالیت نزولی با نزدیک شدن قیمت به مرز 0.3800 دلار است.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. در حال حاضر، EMA ها نزدیک به یکدیگر معامله می شوند و در زمان انتشار، شتاب پایینی را نشان می دهند. از سوی دیگر، EMAهای واگرا حاکی از یک حرکت صعودی به سرعت در حال افزایش است.

RSI در ده روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود زیرا دارایی در طول بازه زمانی نوسانات متوسطی را مشاهده کرده است. در زمان انتشار، اندیکاتور زیر خط میانگین در سطح واحد 45.56 معامله می‌شود، زیرا قیمت نشان‌دهنده حرکت نزولی کم با شیب ملایم است که نشان‌دهنده فعالیت خالص فروش پایین در سطح قیمت فعلی است.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا نوسانات قیمت در 24 ساعت گذشته پایین بود. با این حال، فعالیت نزولی شدید در چهار ساعت گذشته نشان دهنده افزایش نوسانات با شروع باندها است. خط پایین این اندیکاتور در علامت 0.3754 دلار پشتیبانی می کند در حالی که خط پایین سطح مقاومت را در علامت 0.3974 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano سیگنال فروش را صادر می کند، با 10 از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، هفت شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قوی نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو این احساس را ندارد و در عوض یک سیگنال خرید قوی با 12 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در مقابل پنج نشانگر حرکت نزولی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط صعودی قوی در نمودارهای میان مدت با تداوم مقاومت نزولی پایین وجود دارد. در همین حال، 9 اندیکاتور باقی مانده خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت کاردانو چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 638
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که بازار کاردانو از یک رالی صعودی قوی برخوردار است زیرا قیمت از 0.2400 دلار به 0.3800 دلار فعلی در 30 روز گذشته افزایش یافت. در حال حاضر، قیمت در سطح 0.4000 دلار مقاومت قوی پیدا می‌کند، اما حرکت صعودی در حال افزایش ممکن است بالاتر از سطح باشد.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که ADA تا مرز 0.3750 دلار سقوط کند زیرا شاخص های فنی کوتاه مدت نزولی تر می شوند. از سوی دیگر، حرکت به زیر 0.3750 دلار را نباید انتظار داشت زیرا فریم های روزانه و تحلیل های فنی میان مدت صعودی هستند و می توان انتظار داشت قیمت بین 0.3850 تا 0.3750 دلار حرکت کند. با این حال، اگر خرس ها به زیر 0.3750 دلار سقوط کنند، سطح حمایت بعدی در مرز 0.3600 دلار قرار دارد.