منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به طور ناگهانی ادغام را به پایان رساند و تا 0.46 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به طور ناگهانی ادغام را به پایان رساند و تا 0.46 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز نزولی است، زیرا اوایل امروز شاهد افزایش قیمت بیشتر بودیم. ADA/USD اکنون به مقاومت بعدی در 0.46 دلار رسیده است، که نشان می دهد که آزمایش مجدد دیگری از روند نزولی در آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به طور ناگهانی ادغام را به پایان رساند، به 0.46 دلار افزایش یافت.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 1.9 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم با 8 درصد افزایش، یکی از بهترین عملکردها بود. بقیه آلتکوین های برتر در رده بعدی قرار دارند.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو هنوز نتوانسته است معکوس شود

ADA/USD در محدوده 0.4325 تا 0.4579 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 8.89 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 661.92 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 15.4 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه هشتم قرار داد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA با 0.46 دلار رد شد

در نمودار 4 ساعته، به محض اینکه قیمت کاردانو به مقاومت بعدی 0.46 دلار رسید، می‌توانیم شاهد واکنش کمتری باشیم. احتمالاً این توسعه تا پایان هفته باعث کاهش ADA خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA ادغام را به پایان رساند و به 0.46 دلار رسید
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Cardano موفق شده است یک نوسان قوی جدید را در طول این هفته ایجاد کند. پس از چند روز کاهش، ADA/USD به زیر حمایت 0.415 دلار رسید که بلافاصله واکنش واضحی مشاهده شد.

از آنجا، واکنش به 0.44 دلار نشان داد که احتمالاً اصلاحات قوی در اواخر هفته دنبال خواهد شد. پس از مدتی تثبیت بیشتر، ETH در واقع یک بار دیگر در اواسط روز افزایش یافت و به مقاومت بعدی در 0.46 دلار رسید.

به طور کلی، کاردانو 14 درصد عقب نشینی کرده است، که نشان می دهد به زودی موج بزرگ دیگری می تواند دنبال شود. اگر منطقه پایین و تثبیت محلی قبلی شکسته شود، ما انتظار داریم که ADA/USD در طول هفته آینده حتی پایین‌تر بیاید. از طرف دیگر، اگر یک پایین‌تر بالاتر تعیین شود، می‌توانیم مقاومت 0.46 دلار را شکسته ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز نزولی است زیرا بازار از تثبیت قبلی خارج شده و مقاومت بعدی 0.46 دلار را پیدا کرده است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که در آخر هفته، مجدداً پایین‌ترین سطح قبلی را آزمایش کند. اگر پایین ترین سطح محلی دیگری تعیین شود، انتظار داریم که ADA/USD حتی بالاتر از آن ادامه یابد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Cardano هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.