منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت 12 درصد را تغییر می دهد، بعد دوباره صعودی را آزمایش می کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت 12 درصد را تغییر می دهد، بعد دوباره صعودی را آزمایش می کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که حرکت جانبی فعلی با آزمایش مجدد صعودی به پایان برسد. بنابراین، ADA/USD باید دوباره صعودی را آزمایش کند و در آخر هفته به دنبال صعود بیشتر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت 12 درصد را تغییر می دهد، بعد دوباره صعودی را آزمایش می کنید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است زیرا اصلاحات در سراسر صفحه دیده می شود. بیت کوین، پیشرو، 3.85 درصد و اتریوم 1.84 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار را از نزدیک دنبال کردند.

حرکت قیمت Cardano در 24 ساعت گذشته: Cardano پشتیبانی 0.48 دلار را پیدا کرد

ADA/USD بین 0.4772 تا 0.5129 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 35.77 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 1.05 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 16.58 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هشتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA برای ادامه روند بالاتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حمایت واضح در 0.48 دلار در یک شبه و تثبیت از آن زمان باشیم، که نشان می‌دهد قیمت Cardano دوباره در شرف بازگشت است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA 12 درصد دوباره دنبال می شود، بعد از آن دوباره صعودی را آزمایش می کنید؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت Cardano طی هفته گذشته شاهد افزایش شدیدی بوده است. پس از چرخش بالای حمایت 0.415 دلار، ADA/USD چندین موج بالاتر را دید تا زمانی که نوسان قبلی شکسته شد و بالاترین فعلی در 0.54 دلار رسید.

از آنجا، بلافاصله یک واکنش سریع پایین تر دنبال شد، که نشان می دهد که معکوس در مرحله بعدی است. فشار پایین در واقع به سرعت دنبال شد زیرا ADA بیش از 12 درصد از دست داد.

از آن زمان، قیمت Cardano به صورت جانبی در حدود حمایت 0.48 دلار معامله شد. با توجه به اینکه قبلا چقدر به دست آمده بود، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر به سمت حمایت بعدی 0.46 دلار باشیم. با این حال، با توجه به اینکه ساختار کلی بازار هفتگی بسیار صعودی است، بازگشت محتمل ترین گزینه است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما شاهد تثبیت حدود 0.48 دلار پس از یک عقبگرد قوی بیش از 12 درصد بودیم. بنابراین، ما فرض می‌کنیم که یک پایین‌تر بالاتر تعیین شده است، و ADA/USD در اواخر هفته دوباره در آستانه صعود قرار دارد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Cardano هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.