منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به 0.44 دلار باز می گردد، بعد معکوس می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به 0.44 دلار باز می گردد، بعد معکوس می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا اوایل امروز شاهد افت شدیدی بودیم، با پشتیبانی قبلی 0.44 دلار. از آن زمان، ADA/USD واکنش بیشتری نشان داده است، که نشان می دهد طی 24 ساعت آینده روند صعودی بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به 0.44 دلار باز می گردد، بعد معکوس می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین و اتریوم به ترتیب 5.63 و 7.75 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج مشابه به دنبال خود نزدیک شدند.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو به کاهش ادامه داد

ADA/USD در محدوده 0.4362 تا 0.4732 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 10.5 درصد افزایش یافته و در مجموع به 850.44 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 14.96 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به کسب رتبه بازار در جایگاه هشتم شده است.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA آماده معکوس شدن است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم واکنش قیمت Cardano را در 0.44 دلار ببینیم که نشان می‌دهد حرکت نزولی چند روزه ممکن است به پایان برسد. با این حال، در صورت رسیدن به نزول بیشتر، فردا شاهد کاهش بیشتر به سطح حمایت بعدی 0.42 دلار خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 0.44 دلار باز می گردد، بعد معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

پس از شکسته شدن مقاومت قبلی 0.51 دلار در یکشنبه گذشته، حرکت قیمت Cardano نتوانست به صعود بیشتر برسد. ADA/USD قبل از بازگشت به پایین‌تر، کمی کمتر از 0.53 دلار به اوج خود رسید.

در اوایل این هفته، پایین‌ترین سطح محلی قبلی شکسته شد و ADA را با کاهش بیشتری مواجه کرد. فشار نزولی دیروز ادامه یافت و تثبیت جزئی را در سطح 0.44 دلار تشکیل داد. با این حال، معکوس نشد، زیرا فروش بیشتر یک شبه ادامه یافت.

در اواسط روز، قیمت Cardano به پایین ترین سطح قبلی خود یعنی 0.44 دلار رسیده بود. واکنش کمی بالاتر به دنبال داشت که نشان می داد خرس ها خسته شده اند. اگر علامت 0.44 دلار همچنان حفظ شود، انتظار داریم که ADA/USD در اواخر این هفته حتی بالاتر رود.

احتمالاً یک بالاترین پایین دیگر به زیر 0.51 دلار می رسد. از آنجا، خرس ها باید سعی کنند حمایت 0.44 دلار و پایین ترین سطح قبلی 0.42 دلار را بشکنند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش شدید در حمایت 0.44 دلار بودیم. بنابراین، اگر در 24 ساعت آینده روند نزولی بیشتری دنبال نشود، انتظار داریم که ADA/USD در اواخر این هفته معکوس شود و به سمت بالاتر برگردد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Cardano هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.