منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به 0.4 دلار باز می گردد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به 0.4 دلار باز می گردد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما شاهد کاهش قیمت بالاتر در 0.4 دلار و یک واکنش خفیف بالاتر در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ADA/USD باید به زودی شاهد یک معکوس باشد و به دنبال پیشرفت حتی بالاتر در چند روز آینده باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به 0.4 دلار باز می گردد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.38 درصد و اتریوم 1.4 درصد از دست دادند. در همین حال، دوج کوین و سولانا با بیش از 5 درصد از دست دادن بدترین عملکردهای روز را داشتند.

حرکت قیمت Cardano در 24 ساعت گذشته: Cardano پشتیبانی قبلی را دوباره آزمایش کرد

ADA/USD در محدوده 0.399 تا 0.4201 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 22.85 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 568.8 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 14 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در جایگاه نهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA آماده ادامه روند بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد یک واکنش خفیف بالاتر در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً یک شبه ADA را به بالای 0.042 دلار بازگرداند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به 0.4 دلار بازگشت، مجموعه پایین محلی بالاتر؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت Cardano در هفته گذشته پس از افزایش شدید و واکنش پایین تر در پایان اکتبر شاهد عدم تداوم روند صعودی بود. از آنجا، ADA/USD دوباره به 0.38 دلار رسید، جایی که کف دو برابری تعیین شد.

واژگونی دیگری به دنبال داشت که باعث شد ADA حرکت دیگری را به سمت بالاتر انجام دهد. این بار نمی توان به 0.44 دلار رسید، که به طور بالقوه نشان می دهد که تثبیت در محدوده فزاینده تر به زودی دنبال خواهد شد.

علاوه بر این، قیمت Cardano در حال حاضر پایین ترین سطح خود را در 0.4 دلار تعیین کرده است، که بیشتر ادغام را تایید می کند که احتمالاً در ادامه خواهد آمد. با این حال، در حال حاضر، ADA/USD احتمالاً تلاش دیگری برای شکستن مقاومت 0.44 دلاری انجام خواهد داد، که اگر شکست بخورد، در هفته‌های آینده منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا پایین‌ترین سطح بالاتری دیگر در ساعات گذشته ثبت شده است و در حال حاضر به نظر می‌رسد که حرکت صعودی در حال تغییر باشد. بنابراین، ما انتظار داریم که ADA/USD در روزهای آینده حتی بالاتر از آن ادامه یابد و به دنبال شکستن مقاومت 0.44 دلار باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.