منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به روند خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.46 دلار را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به روند خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.46 دلار را آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است، زیرا ما شاهد یک فشار قوی به سمت بالا و عقب نشینی هستیم که به نظر می رسد یک پایین ترین سطح محلی واضح و بالاتر را تعیین کند. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD به زودی معکوس شود و به دنبال آزمایش بیشتر صعودی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به روند خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.46 دلار را آزمایش می کند 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین 4.32 درصد و اتریوم 0.33 درصد رشد کردند. بقیه آلتکوین های برتر با نتایج مشابهی از نوسانات کم معامله شده اند.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو بالاتر می رود، برای پایین آمدن بالاتر حرکت می کند

ADA/USD در محدوده 0.4619 تا 0.4909 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 43.11 درصد افزایش، در مجموع به 847.55 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 15.72 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هشتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA آماده ادامه روند بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد شدن برای نزول بیشتر در سطح 0.46 دلار باشیم که باید منجر به برگشت یک شبه و افزایش دوباره در آخر هفته شود. هنگامی که این کار انجام شد، انتظار داریم که ADA/USD در مرحله بعدی علامت 0.51 دلار را ثبت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به سرعت به روند خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.46 دلار را آزمایش می کند
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت Cardano در روزهای گذشته پس از یک هفته تثبیت بالاتر از حمایت قبلی 0.44 دلار، افزایش یافته است. پس از آزمایش‌های اولیه صعودی، ADA/USD در اواسط هفته قبل از اینکه دوباره به سمت بالاتر حرکت کند، پایین‌ترین سطح خود را کمی بالاتر قرار داد.

بالاترین قیمت جدید به 0.495 دلار رسید که بلافاصله پس از آن رد شد. از آنجا، ADA به طور قابل توجهی ردیابی کرد، که نشان می دهد گاو نر در حال حاضر خسته شده است.

در اوایل امروز، حمایت 0.46 دلار به دست آمد، با یک واکنش واضح بالاتر، که نشان می دهد هر گونه کاهش بیشتر بعید است. بنابراین، ما فرض می کنیم که ADA/USD به زودی معکوس می شود و در آخر هفته شروع به صعود می کند. زمانی که مومنتوم شروع شد، انتظار داریم که هدف صعودی بعدی مقاومت 0.51 دلار باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano صعودی است زیرا یک عقبگرد قوی تا مرز 0.46 دلار اتفاق افتاده است و نشانه هایی از رد شدن برای کاهش بیشتر دیده می شود. بنابراین، ADA/USD باید به زودی معکوس شود و به دنبال ادامه روند صعودی در آخر هفته باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Cardano هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.