منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به زیر 0.500 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به زیر 0.500 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حاکی از حرکت نزولی به $0.4500 است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.4896 دلار است
  • ADA با مقاومت 0.5289 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ADA نتوانست از مقاومت در مرز 0.5500 دلار عبور کند و رد زیر باعث شده است که قیمت به زیر سطح حمایت 0.500 دلار سقوط کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد افت بازار بود زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ETH و SOL هستند که به ترتیب 11.17 و 11.14 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به زیر 0.5000 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به زیر 0.500 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟  1
شاخص های فنی برای ADA/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی قوی را همانطور که در ارتفاع بلند هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. با این حال، سایه روشن تر این اندیکاتور حاکی از کاهش حرکت صعودی است زیرا قیمت به زیر علامت 0.500 دلار می رسد.

EMAها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، بازار ADA در نمودارهای کوتاه مدت حمایت می شود و EMA ها در حال بهبود هستند و 12-EMA پیشرو است. در زمان انتشار، با افزایش فعالیت فروش در ساعات اخیر، 12-EMA با 26-EMA همگرا می شود.

RSI در 13 ژوئن وارد منطقه اشباع فروش شد، اما از آن زمان به دلیل تثبیت قیمت در حدود 0.5000 دلار، به منطقه خنثی بازگشت. در زمان انتشار، شاخص نزدیک به سطح متوسط ​​در 50.00 معامله می شود و در 47.55 شناور است و به صورت افقی حرکت می کند. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت فرار در هر جهت باز می کند، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از هر طرف بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا 10 ژوئن باریک بودند اما پس از آن با مشاهده نوسان شدید قیمت، واگرایی شدیدی را نشان دادند. در حال حاضر، این اندیکاتور شروع به نشان دادن یک کانال باریک کرده است زیرا اکشن قیمت در اطراف علامت 0.500 دلار در نوسان است. در زمان پرس، خط میانگین اندیکاتور از علامت 0.4896 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت 0.5289 دلار را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano یک سیگنال فروش با 12 از 26 شاخص فنی اصلی که از خرس ها پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت Cardano این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش را با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها دو شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت کاردانو چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به زیر 0.500 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها تلاش کردند تا یک رالی را آغاز کنند اما در مرز 0.5500 دلار رد شدند زیرا حرکت صعودی پایین بود و فشار فروش همچنان در حال افزایش بود. در حال حاضر، قیمت به زیر 0.500 دلار سقوط کرده است و نشانه هایی از حرکت نزولی بیشتر را نشان می دهد زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که ADA با تسلط خرس ها به سمت پایین تا مرز 0.45000 دلار حرکت کند. علاوه بر این، این پیشنهاد توسط شاخص‌های فنی میان‌مدت پشتیبانی می‌شود که تسلط نزولی قوی را نشان می‌دهد. اگر گاوها نتوانند از علامت 0.4500 دلار دفاع کنند، ADA احتمالاً دوباره به مرز 0.4000 دلار سقوط می کند.