منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به بالای 2.14 دلار سقوط می کند زیرا گاوها در یک شب 5.7 درصد افزایش می یابند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به بالای 2.14 دلار سقوط می کند زیرا گاوها در یک شب 5.7 درصد افزایش می یابند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • مقاومت ADA در 2.19 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی با قیمت 2.06 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که حرکت صعودی قیمت را به سطح 2.15 دلار رسانده است و انتظار می رود در ساعات آینده بهبود بیشتری در ارزش سکه وجود داشته باشد. خط روند قیمت کاردانو در چند روز گذشته صعودی بوده است زیرا سکه در هفته گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داده و ارزش قابل توجهی به دست آورده است. کاردانو امروز از سطح مقاومت حیاتی 2.14 دلار عبور کرد، که از نقطه نزول آن در 27 اکتبر بود، اکنون مقاومت بعدی برای ADA/USD در 2.19 دلار است و اگر حرکت صعودی ادامه یابد، کاردانو ممکن است بالاتر از این شکسته شود. سطح نیز.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: کاردانو به خوبی بهبود می‌یابد و گاوها 5.7 درصد افزایش می‌یابند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می دهد که افزایش در ارزش قیمت امروز مشاهده شده است زیرا جفت ADA/USD در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 2.15 دلار در بازار معامله می شود. ADA/USD در 24 ساعت گذشته ارزش 5.7 درصدی را افزایش داده است و در طول هفت روز گذشته حدود 10 درصد افزایش را نشان می دهد. حجم معاملات نیز 67 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به بالای 2.14 دلار سقوط می کند زیرا گاوها در یک شب 5.7 درصد افزایش می یابند.
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای Cardano ملایم است زیرا باندهای Bollinger نسبتاً باریک هستند، اما از آنجایی که پنج کندل آخر در نمودار سبز هستند که نشان دهنده افزایش مداوم قیمت است، بنابراین باندها در آینده نزدیک گسترش خواهند یافت که نشان دهنده نوسانات بیشتر برای ADA است. قیمت، علاوه بر این، از آنجایی که قیمت بالاتر از خط میانگین شاخص موجود در 2.04 دلار است که نشان دهنده حمایت از سکه است، انتظار می رود که باندها در روزهای آینده یک شکست صعودی را مشاهده کنند.

کاردانو در بازار تقاضای زیادی دارد زیرا خریداران بیشتر و بیشتر وارد بازار می شوند و به همین دلیل پیشرانه قیمت نیز مثبت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز این موضوع را ثابت می کند، زیرا RSI در منحنی رو به بالا در شاخص 55 قرار دارد که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت در 16 ساعت گذشته در حال افزایش بوده است، و با این حال هیچ گونه فعالیت نزولی مشاهده نشده است زیرا حرکت صعودی سالم به نظر می رسد، اما با نگاهی به الگوهای نمودار قبلی، شانس وجود دارد. اصلاح در ساعات آینده نیز.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به بالای 2.14 دلار می رسد زیرا گاوها در یک شب 5.7 درصد افزایش می یابند.
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته بسیار زیاد است زیرا شاخص نوسانات از دیروز در حال گسترش است. اکنون باند بالایی بولینگر در 2.14 دلار و باند پایینی در مارک 1.92 دلار قرار دارد. میانگین متحرک در سطح 2.07 دلار معامله می شود و RSI در نمودار 4 ساعته وارد منطقه فروش بیش از حد شده و در شاخص 73 یافت می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که سکه با موفقیت از مقاومت حیاتی 2.14 دلار عبور کرده است و اکنون گاوها به دنبال مقاومت حیاتی دیگر 2.19 دلار هستند. ما انتظار داریم که ADA/USD برای چند ساعت قبل از تلاش برای 2.19 دلار اصلاح شود، اما اگر گاوها حرکت خود را حفظ کنند، کاردانو ممکن است در چند ساعت آینده بالاتر از این مقاومت بشکند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.