منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA برای آزمایش 2 دلار به عنوان پشتیبانی حرکت می کند، آیا این کار ادامه خواهد داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA برای آزمایش 2 دلار به عنوان پشتیبانی حرکت می کند، آیا این کار ادامه خواهد داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • ADA/USD نزدیک به 2 دلار پشتیبانی پس از افت یک شبه.
  • واکنش‌ها احتمالا طی ساعات آینده به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که علامت 2 دلار از نزول بیشتر جلوگیری کند، به این معنی که پایین ترین قیمت بالاتر خواهد بود. بنابراین، ADA/USD باید در نیمه دوم روز یک معکوس داشته باشد و پس از آزمایش پشتیبانی محلی به سمت بالاتر حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA برای آزمایش 2 دلار به عنوان پشتیبانی حرکت می کند، آیا این کار ادامه خواهد داشت؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شد. بیت کوین، رهبر بازار، 2.47 درصد و اتریوم 2.1 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر با افت بیش از 5 درصدی، نتایج بدتری هم داشته‌اند.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو پس از یک رالی کوتاه بالای 2.10 دلار مجدداً بازگشت.

ADA/USD در محدوده 2.01 تا 2.13 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 44.64 درصد کاهش یافته و در مجموع به 3.33 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 67.3 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه ششم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA به دنبال آزمایش پشتیبانی 2 دلاری است؟

در نمودار 4 ساعته، امروز صبح شاهد کاهش شدید قیمت Cardano هستیم، زیرا احتمالاً قبل از اینکه صعود بیشتری به دنبال داشته باشد، پایین ترین سطح بالاتری قرار خواهد گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA برای آزمایش 2 دلار به عنوان پشتیبانی حرکت می کند، آیا این کار ادامه خواهد داشت؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت Cardano در بیشتر ماه نوامبر شاهد تثبیت زیر سطح 2 دلار بود. پس از افت شدید به 1.80 دلار در پایان اکتبر، قیمت در بالای 1.90 دلار تثبیت شد. یک آزمایش کوتاه صعودی در 3 نوامبر دنبال شد که منجر به کاهش دیگر شد.

با این حال، در ابتدای این هفته، ADA/USD شاهد بازگشت حرکت صعودی قوی بود. کاردانو به سرعت از اوج های قبلی عبور کرد و در روز سه شنبه به 2.375 دلار رسید. یک معکوس به همان اندازه قوی دنبال شد که منجر به جهش به 1.95 دلار در روز بعد شد.

از آن زمان، قیمت Cardano به بالای 2.10 دلار بازگشت و سپس برای آزمایش دیگری از روند نزولی در اوایل امروز حرکت کرد. در حال حاضر، علامت 2 دلار نزدیکترین پشتیبانی است، با احتمال پایین بالاتر در اطراف آن. از آنجا، ما انتظار داریم که ADA/USD در آخر هفته بالاتر رود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که علامت 2 دلار حفظ شود، به این معنی که پایین ترین سطح بالاتری تعیین می شود که از آن در آخر هفته بالاتر می رود. بنابراین، ADA/USD احتمالاً طی ساعت‌های آینده نزولی بیشتری خواهد داشت، زیرا هنوز حمایت 2 دلاری قبل از افزایش مجدد حرکت صعودی به دست نیامده است.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید، راهنمای ما در مورد توکن‌های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.